• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Freddy's BBQ Joint

nem igazán, kivenni is csak akkor lehet, amikor őfelsége épp úgy akarja, elég antiszociális dögök ezek, de másfelől pont ez a jó, nem nagyon igényel törődést csak kaját
 
nem igazán, kivenni is csak akkor lehet, amikor őfelsége épp úgy akarja, elég antiszociális dögök ezek, de másfelől pont ez a jó, nem nagyon igényel törődést csak kaját
csinálj már egy ünnepi fotót róla
 
No, az ünnepek ugyan elmúltak, de most pótolom a hiányosságot :) Ma Vik kivett egy hatalmas Parvula/Glosso mezőt az egyik benti akváriumból, úgyhogy belendültem és újranövényesítettem a terráriumot. Bekerült még pár emers növény a szomszédos Wabi tálból is. Most megpróbálok jobban figyelni a növények öntözésére, kicsit alakítottam a "locsolórendszeren" is meg a kézi spricnizést se fogom ellustulni.

_MG_6695.jpg

_MG_6698.jpg

_MG_6703.jpg

24146870472_bc6e643e6e_k.jpgFred by Tamás Danyikó, on Flickr

23959404720_e2fee12ce2_k.jpgFred by Tamás Danyikó, on Flickr

23959397030_eb47cdfda9_k.jpgFred by Tamás Danyikó, on Flickr

23626779524_4125eabbc7_k.jpgFred by Tamás Danyikó, on Flickr
 
Szia!

A hatterhez hol vetted a tozeget?
Jo lenne szerinted Trixie Reptiland Natur Humus is?

Udv
Laci
Nem vettem, volt még maradék a bolti viváriumból, nem tudom merrefelé lehet kapni. De jó lehet amit mondasz, igazából bármi jó, sokan kókuszrostot nyomnak rá pl. Lényeg, hogy beleragadjon a szilóba és fedjen rendesen.
 
Back
Oldal tetejére