• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotózás videózás alap dolgokkal - Matt Allard

Hmm érdekes, a videó tényleg baba :)
Mondjuk az "alap dolgokhoz" hozzátartozik, hogy egy átlag hobbifotós táskájában valószínűleg nem f/1.2-es 50mm és f/2.8 100mm macro lapul...Persze ettől függetlenül értem én, hogy miről szól a cikk ;)

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ha Matthew Allard-ot vagy bárki mást (mondjuk valakit a fórumról) elküldenének fotózni egy ismeretlen helyre ( a vicc kedvéért a téma is csak a helyszínen derül ki) és csak a vázat + egy obit vihetne, melyik lenne az?

Nekem Nikon f/1.8 85mm :!:
 
boermate said:
Hmm érdekes, a videó tényleg baba :)
Mondjuk az "alap dolgokhoz" hozzátartozik, hogy egy átlag hobbifotós táskájában valószínűleg nem f/1.2-es 50mm és f/2.8 100mm macro lapul...Persze ettől függetlenül értem én, hogy miről szól a cikk ;)

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ha Matthew Allard-ot vagy bárki mást (mondjuk valakit a fórumról) elküldenének fotózni egy ismeretlen helyre ( a vicc kedvéért a téma is csak a helyszínen derül ki) és csak a vázat + egy obit vihetne, melyik lenne az?

Nekem Nikon f/1.8 85mm :!:

Szerintem a f/2.8 100mm makró alapnak mondható egy hobbi fotós táskájában (nem az L-es verzióra gondolok). Kérdésedre mit vinnék magammal elég nehéz válaszolni. Talán fix 50mm objektívemet csavarnám fel. Ha pedig lenne egy 16-35 f/2.8 L objektívem azt! ;)
 
Én a szerző által használt 11-16-os Tokinát használom a legtöbbet és az 50-es fixet. Ezt tuti vinném ;)
 
Back
Oldal tetejére