• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók magunkról

Hat nem sokat valtoztal. Kozepso sor jobb szelso, feher szoknyaban.
Én rövid szoknyában, jóóól vaaagy @Szabó Henrik ?!? :hilarious:

Nem nehéz második sor második mosolya a tied. :D
Milyen csoport ez a csoport?
Bingó! :D
Ez a japán welcome partin készült.
Összesen 37-en voltunk 35 országból, ebből a fotón 14 náció képviselteti magát.
 
Akkor íme mis is csatlakozunk. Olivér fiúnk 10 éves, de már 6.éve Judo-zik és 1 éve már leigazolták a Vasas-nál. Mi ugyanúgy szeretjük ezt a küzdősportot/harcművészetet, így ha lehetőségünk van rá, csatlakozunk a sráchoz egy kis közös mozgásra a Judo Akadémián.:)
upload_2018-11-24_9-18-35.jpeg
 
(y)
A kisebbik fiamat, Zsigát akarom judozni küldeni, brutál energiája van és iszonyú erős... meg szeret birkózni is, neki találták ki. :D
(4 éves, jövőre az oviba mehet is edzésre.)
 
(y)
A kisebbik fiamat, Zsigát akarom judozni küldeni, brutál energiája van és iszonyú erős... meg szeret birkózni is, neki találták ki. :D
(4 éves, jövőre az oviba mehet is edzésre.)
Bocs, de a Judo nem igazán erről szól! Itt nem a fölös energiák levezetése és a birkózás a lényeg...
(Nem offolnánk tovább ezt a topic-ot, de szívesen mesélünk neked priviben még róla, ha érdekel!)
 
Én szerintem szőrmentén tudom miről szól kb. :) (kempoztam vagy hat évig, több OB-n is indultam), de Zsigunak szüksége van valami sportra, arra, hogy levezesse az energiáit, mindezt lehetőleg olyan edző irányításával aki spirituálisan is hozzá tud tenni valamit a fejlődéséhez. Az sem baj hogy az edzésfegyelem is jó hatással van a gyerekekre. Meg a közeg is "értelmes".
A birkózást azért írtam, mert szereti a fizikai kontaktot, a nagyobbik fiam pl. nem, ő judozásra (vagy bármiféle küzdősportra) kevésbé predesztinált.

De nyilván a judoról enciklopédiákat lehet megtölteni amit ti tudtok és én nem, szóval majd privátban kérdezek. :)
 
Back
Oldal tetejére