• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotók az akváriumon túlról

Igaz nem kép de hátha idefér🙂
Gyermek koromban sok sok nyarat töltöttem el itt. Nagyszüleim háza az egyik bejáratnál volt így sokat játszottunk ott. Szinte mint a tenyerem úgy ismerem a szabolcsi földvárat. Sajnos most nagyon elvan hanyagolva így belülre nem tudtunk bemenni, illetve a tetején sem tudtunk végig menni. De lesz még videó róla, részletesebb, drón felvételekkel🙂
 
Helló!
Nem volt vészes, igazából hatalmas élmény volt. A kosár nagy, elfértünk benne 18-an + a pilóta és a palackok(6db) . Kb. 1500 m magasan voltunk, ha nem nézek rá a magasságmérőre fel sem tűnik. Sajnos nem volt szél így csak 5-6 km/órával döcögtünk :). Hévíztől 10 km-re értünk földet egy napraforgótábla szélén. Mindenkinek tudom ajánlani, ha szeretitek a magasságot és nem féltek. Azt monda a pilóta, ha megfelelő erősségű és irányú a szél akár Fonyódig is el lehet jutni. Volt, hogy Hévíztől eljutottak a Ság-hegyig.
Attila
 
Helló!
Nem volt vészes, igazából hatalmas élmény volt. A kosár nagy, elfértünk benne 18-an + a pilóta és a palackok(6db) . Kb. 1500 m magasan voltunk, ha nem nézek rá a magasságmérőre fel sem tűnik. Sajnos nem volt szél így csak 5-6 km/órával döcögtünk :). Hévíztől 10 km-re értünk földet egy napraforgótábla szélén. Mindenkinek tudom ajánlani, ha szeretitek a magasságot és nem féltek. Azt monda a pilóta, ha megfelelő erősségű és irányú a szél akár Fonyódig is el lehet jutni. Volt, hogy Hévíztől eljutottak a Ság-hegyig.
Attila
Nem tudom nekem talán pont emiatt nem szimpatikus a dolog. Nincs kontroll csak fel-le😁 a szélre bízni minden mást... 😁
 
Helló!
Nem volt vészes, igazából hatalmas élmény volt. A kosár nagy, elfértünk benne 18-an + a pilóta és a palackok(6db) . Kb. 1500 m magasan voltunk, ha nem nézek rá a magasságmérőre fel sem tűnik. Sajnos nem volt szél így csak 5-6 km/órával döcögtünk :). Hévíztől 10 km-re értünk földet egy napraforgótábla szélén. Mindenkinek tudom ajánlani, ha szeretitek a magasságot és nem féltek. Azt monda a pilóta, ha megfelelő erősségű és irányú a szél akár Fonyódig is el lehet jutni. Volt, hogy Hévíztől eljutottak a Ság-hegyig.
Attila

Helló!

Még egy kis lufizás. Közben felkerült a jutubira egy videó is. Velünk "utazott" Magyarósi Csaba is és csinált egy jó kis videót. Nem tudom be lehet- e linkelni, így inkább csak a címét írom nektek ide: Emberi drónnal Hévíz felett. ( ha reklám, vagy a szabályzatba ütközik akkor bocsesz) Az egész videót érdemes megnézni. 7:24 percnél a néni hatalmas arc. :)😍. A repülés 21. percnél kezdődik én pedig 24:13-kor vigyorgok a kamerába.
Attila
 
Back
Oldal tetejére