• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum költözés miatti szünet

Szia! Az összes bejövő privát üzenetemet a gmail a spam-be rakja az átállás óta. Korábban egyszer sem.
Itt lehet a bibi, részlet a header-ből:
Received-SPF: temperror (google.com: error in processing during lookup of forum@akvakertesz.hu: DNS timeout) client-ip=77.235.58.147;
Authentication-Results: mx.google.com;
spf=temperror (google.com: error in processing during lookup of forum@akvakertesz.hu: DNS timeout) smtp.mail=forum@akvakertesz.hu[/quote]
Szuper köszi, hogy bedobtad. Javítom!
 
Javítva az email hiba elméletileg most már jónak kell lennie.
Ha a DNS-ben matattál, akkor még egy kis idő. A headerben (még) most is ott a hiba, de mivel sokszor no spam jelölést kapott, így már nem spambe jött a friss priv értesítő.
 
Ha a DNS-ben matattál, akkor még egy kis idő. A headerben (még) most is ott a hiba, de mivel sokszor no spam jelölést kapott, így már nem spambe jött a friss priv értesítő.

Nem létezett az email cím korábban ezért dobta spambe a leveleződ. Nem emlékeztem, hogy használtuk volna bármire az email címet, úgyhogy most utólag pótoltam a hiányosságot.
 
Nem létezett az email cím korábban ezért dobta spambe a leveleződ. Nem emlékeztem, hogy használtuk volna bármire az email címet, úgyhogy most utólag pótoltam a hiányosságot.

A hiba továbbra is fennáll, mert vagy nem frissült még be, vagy rosszul van beállítva a reverse DNS. Ha frissítési hiba van 24 órán belül magától megoldódik, ha nem, akkor a mta101.speaktimehistories.com címhez be kell regisztrálni a 77.235.58.147-es IP-t
icon-green.png
SMTP Reverse Banner Check OK - 77.235.58.147 resolves to mta101.speaktimehistories.com
icon-yellow.png
SMTP Reverse DNS Mismatch Warning - Reverse DNS does not match SMTP Banner
 
...
Ha valami fura dologgal találkoztok szóljatok.

Hello! Lehet, hogy mar regi jelenseg, de most tunt fel, hogy ha tobb oldalnyi a lemaradas a 'Go To First Unread' funkcio csak az adott/utolso oldal tetejere dob, azaz nem ugrik vissza oldalakat ... (Firefox ESR - 17.0.2 - Gentoo Linux)
 
A költözés óta úgy látom a fórum jobb lett. Ma megkapta az utolsó rakétát a sebesség érdekében, úgyhogy szakít :cool:

Többiektől kérdezem Gmail spam téma megoldódott?
 
Szuper, most már csak a webshoppal kéne kezdeni valamit! :)
(mondjuk rakni alá valami cloudot, elosztani több szerverre...)
 
Szuper, most már csak a webshoppal kéne kezdeni valamit! :)
(mondjuk rakni alá valami cloudot, elosztani több szerverre...)

Az egy monstrum, load balancer, multi server téma még nem kifizetődő ezen a szinten.
Amit tudok megteszek. Szénné van cachelve, CDN stb van mögötte így is.

Lassan átrakjuk a fórum gépre. Ez egy jobb rendszer. Aztán meglátjuk.
 
Back
Oldal tetejére