• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Iphoneon az oldal betöltése után + jellel Add to home screen. Így saját ikonnal feldobja a többi progi közé a fórumot. Gondolom android esetén is működik a + jel.
És ezzel a PWA dologgal gyakorlatilag teljesen értelmét vesztette a korábbi Tapatalk.

Zseni, hozzá is adtam. Annyit tennék hozzá (nekem nem volt egyértelmű), hogy Safari-ból lehet homescreen-hez adni. (Én alapvetően Chrome-ot használok iphone-on)
Nüansz kis apróság, gondolom már nem is a Te hatásköröd @viktorlantos, amikor letálcázom az appot, 1 másodpercig nincs háttere az app ikonnak, utána felvillan és újra "teljes". ? .
 
Zseni, hozzá is adtam. Annyit tennék hozzá (nekem nem volt egyértelmű), hogy Safari-ból lehet homescreen-hez adni. (Én alapvetően Chrome-ot használok iphone-on)
Nüansz kis apróság, gondolom már nem is a Te hatásköröd @viktorlantos, amikor letálcázom az appot, 1 másodpercig nincs háttere az app ikonnak, utána felvillan és újra "teljes". ? .

Igen az ikon átlátszó (nincs háttere) maszkolható beállítás be van téve. Először valószínűleg betölti csak simán, majd mögérakja a hátteret és elkészül az ikon formája (lekerekített stb)
 
Iphoneon az oldal betöltése után + jellel Add to home screen. Így saját ikonnal feldobja a többi progi közé a fórumot. Gondolom android esetén is működik a + jel.
És ezzel a PWA dologgal gyakorlatilag teljesen értelmét vesztette a korábbi Tapatalk.

Illetve, ha eddig is ki volt téve az URL app formájában a honescreenre, akkor automatan atvalt a PWA-ra.
 
Feedback, @viktorlantos :
- e-mail értesítéseket továbbra is kapok (pedig kikapcsoltam),
- naplóimnál nem mindig kapok értesítést hsz-ekről,
- a harang nagyon kevés értesítést produkál, amióta tuning volt

Kérdés: ha valakit követek, akkor "csak" azt szabad látnom, ha épp a fórumon van? Posztjairól, naplóbejegyzéseiről nem?
Mea culpa, de egyre nagyobb zavart érzek az erőben, ami hajtja a fórumot, vagy én vagyok elképesztően suta.
 
Feedback, @viktorlantos :
- e-mail értesítéseket továbbra is kapok (pedig kikapcsoltam),
- naplóimnál nem mindig kapok értesítést hsz-ekről,
- a harang nagyon kevés értesítést produkál, amióta tuning volt

Kérdés: ha valakit követek, akkor "csak" azt szabad látnom, ha épp a fórumon van? Posztjairól, naplóbejegyzéseiről nem?
Mea culpa, de egyre nagyobb zavart érzek az erőben, ami hajtja a fórumot, vagy én vagyok elképesztően suta.
Folyt. @viktorlantos
- indított topikomnál egyáltalán nem jön értesítés
- a harang alatt IV. Béla királyunkig megjelennek az értesítések
- egyáltalán nem jön értesítés a topikokról, naplókról, csak azokról, amikhez hozzászóltam a frissítés óta.
 
- Jopet fórumtárs fejében nagy üresség van :D

Úgy látom csak neked nem mutatja a jobbik arcát :)

Tipp még mielőtt szétcsavarozom a fórumot darabjaira.... incognito mód és próbáld ki mi a szitu. Ha ok, akkor a böngésződ beépülőivel cookie vagy cache dolgokkal lesz baj
 
Úgy látom csak neked nem mutatja a jobbik arcát :)

Tipp még mielőtt szétcsavarozom a fórumot darabjaira.... incognito mód és próbáld ki mi a szitu. Ha ok, akkor a böngésződ beépülőivel cookie vagy cache dolgokkal lesz baj

Köszi! Idézni tudok most már, bár az már ment addigra is, amikor jeleztem.
Jopet is visszanyerte régi "fényét" :p (nem inkognitóban is ő a Gergő)
Viszont az aláírásom továbbra is hiányzik.
Sőt a beállítások alatt is csak egy radírt látok a helyén. :(

S mondá az admin: Aláírása pedig töröltessék, sóval behintessék, hogy senki ember fia többé ott ne láthasson képet. S lőn...

Egyesek szerint nincs is neki :)

A vak is láthatja (ha mégis lát, és rocker), hogy más arcát használod, csak nekem nem sikerült anno észrevennem az első találkozásunkkor, azért is kérdeztem rá, hogy az avatarodon nem fekete gitárod van... :LOL:
 
Ha lenne egy sír ásóm, neki adnám ír ásóm.
Kilesne a nyíláson, billegne a hintáson.
Szörnyű lenne írtásom, e-papíron, firkáson.
letiltanák írásom, de azért a sírásom...
...hol vagy aláírásom? 😋

Az aláírásodban lévő URL nem működik. Elképzelhető, hogy megváltozott a kép elérése.
De az adatmezőben csak egy img urlt látok
 
Tegnap felkerült egy Galéria menü a felső navigációba. Ez egy összefoglaló fotó galéria jelenleg a naplók topikról időrendi sorrendben.
A fotókra kattintva könnyen eljuthatsz az adott naplóhoz.

Lehet valaki így lapozgatna az érdekesebb bejegyzések között, vagy egyszerűen csak meg akarsz találni egy korábban látott fotót, de nem tudod melyik topikban láttad.
A funkció most még limitáltan fut, leginkább nézegetésre használható a bevezető időszakban.

Jah igen, ha be vagy jelentkezve, akkor a naplókba posztolt saját fotóid egy külön menüpontban jelennek meg. Így könnyen visszanézheted, mit posztoltál korábban. 👍
 
Tegnap felkerült egy Galéria menü a felső navigációba. Ez egy összefoglaló fotó galéria jelenleg a naplók topikról időrendi sorrendben.
A fotókra kattintva könnyen eljuthatsz az adott naplóhoz.

Lehet valaki így lapozgatna az érdekesebb bejegyzések között, vagy egyszerűen csak meg akarsz találni egy korábban látott fotót, de nem tudod melyik topikban láttad.
A funkció most még limitáltan fut, leginkább nézegetésre használható a bevezető időszakban.

Jah igen, ha be vagy jelentkezve, akkor a naplókba posztolt saját fotóid egy külön menüpontban jelennek meg. Így könnyen visszanézheted, mit posztoltál korábban. 👍
Arohamsisakoséletbe! :love:
Végre gondoltál a magamfajta öregekre, aki már nem emlékszik a gyerek nevére, csak a pofijára. :D
 
Tegnap felkerült egy Galéria menü a felső navigációba. Ez egy összefoglaló fotó galéria jelenleg a naplók topikról időrendi sorrendben.
A fotókra kattintva könnyen eljuthatsz az adott naplóhoz.

Lehet valaki így lapozgatna az érdekesebb bejegyzések között, vagy egyszerűen csak meg akarsz találni egy korábban látott fotót, de nem tudod melyik topikban láttad.
A funkció most még limitáltan fut, leginkább nézegetésre használható a bevezető időszakban.

Jah igen, ha be vagy jelentkezve, akkor a naplókba posztolt saját fotóid egy külön menüpontban jelennek meg. Így könnyen visszanézheted, mit posztoltál korábban. 👍
De brutál jó ötlet! 😃👍
 
Tegnap felkerült egy Galéria menü a felső navigációba. Ez egy összefoglaló fotó galéria jelenleg a naplók topikról időrendi sorrendben.
A fotókra kattintva könnyen eljuthatsz az adott naplóhoz.

Lehet valaki így lapozgatna az érdekesebb bejegyzések között, vagy egyszerűen csak meg akarsz találni egy korábban látott fotót, de nem tudod melyik topikban láttad.
A funkció most még limitáltan fut, leginkább nézegetésre használható a bevezető időszakban.

Jah igen, ha be vagy jelentkezve, akkor a naplókba posztolt saját fotóid egy külön menüpontban jelennek meg. Így könnyen visszanézheted, mit posztoltál korábban. 👍
Nagyon jó.Sokszor gyönyörködtem a mások naplójában található képekben.Így most egyszerűen végig tudom nézni az összeset.És ha megtetszik egy fel tudom keresni a naplót:
 
Back
Oldal tetejére