• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy az aláírást próbáltam szerkeszteni, belerakni az új naplóm linkjét.
Szépen megcsináltam BB Code-al, de az összes link eltűnt, csak szürke, nem kattintható...
Mit ronthattam el?
Valamint az is érdekes, hogy az aláírás szerkesztésnél csak egy végtelenül egyszerű menü van 3 lehetőséggel, míg itt a hozzászólás írásánál egy egész sor.
Ezt valahol esetleg be lehet állítani? Vagy ott csak BB Code-al tudok bűvészkedni?
 
Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy az aláírást próbáltam szerkeszteni, belerakni az új naplóm linkjét.
Szépen megcsináltam BB Code-al, de az összes link eltűnt, csak szürke, nem kattintható...
Mit ronthattam el?
Valamint az is érdekes, hogy az aláírás szerkesztésnél csak egy végtelenül egyszerű menü van 3 lehetőséggel, míg itt a hozzászólás írásánál egy egész sor.
Ezt valahol esetleg be lehet állítani? Vagy ott csak BB Code-al tudok bűvészkedni?
Korabban volt szo hasonlorol, ez lehet?
 
Az elmúlt percekben nyomtunk egy verziófrissítést a fórumon. Ha valami furcsa dologgal találkoztok szóljatok pls.

Nem tudom volt-e megint frissítés, de tegnap vagy 10 e-mail értesítést kaptam olyan topicoknál, ahol nem is kértem értesítést. Ráadásul a kérdéses hozzászólásokat már láttam is napokkal ezelőtt. 😯
 
Megtörtént a verzióváltás. Elég rendesen átgyúrták a fórum motort. A legtöbb kiegészítőt szerencsére tudtam frissíteni a fórummal. Így elviekben nem láttok majd változást tartalomban.

Próbálgassátok, nyúzzátok és ha valami problémát láttok jelezzétek pls.

Még konfigurálnom kell pár dolgot, de a fórumot addig is bekapcsolom, hogy tudjátok használni 👍
 
Na de milyen újdonságok vannak az új fórum motorral?

Pl teljesen átalakult a szerkesztőfelület. Elviekben most már mobilon is jobban használható
 
Regisztrált felhasználók mostantól meg tudják változtatni a usernevet. Van akinek ez automatikus, van ahol jóváhagyásra vár. 30 naponta lehet egyszer a mostani állapotok szerint.
 
A fórum mostantól támogatja a PWA szabványt. A PWA miatt sokkal jobban fut majd a site mobilon. Kb mint egy nativ alkalmazás. Hozzá tudjátok adni majd alkalmazásként és az alkalmazás ikonja felett látszik pl ha új üzenet érkezett.
De az egész menü stb jobban működik majd 👍
 
Be lehet állítani egy aktivitás összegző emailt. Bejegyzésekről, friss topikokról stb amire fel lehet iratkozni és le lehet iratkozni bármikor.
Ha érdekes lehet kérlek jelezzétek és beállítom.
 
Be lehet állítani egy aktivitás összegző emailt. Bejegyzésekről, friss topikokról stb amire fel lehet iratkozni és le lehet iratkozni bármikor.
Ha érdekes lehet kérlek jelezzétek és beállítom.
No, ezt sasszemekkel fogom figyelni. Kikapcsoltam mindent, de az előző motor továbbra is emilezett velem, és random hol a beérkezőbe/kukába/spam/stb. mappákban bukkantam rájuk.
 
A fórum mostantól támogatja a PWA szabványt. A PWA miatt sokkal jobban fut majd a site mobilon. Kb mint egy nativ alkalmazás. Hozzá tudjátok adni majd alkalmazásként és az alkalmazás ikonja felett látszik pl ha új üzenet érkezett.
De az egész menü stb jobban működik majd 👍

Iphoneon az oldal betöltése után + jellel Add to home screen. Így saját ikonnal feldobja a többi progi közé a fórumot. Gondolom android esetén is működik a + jel.
És ezzel a PWA dologgal gyakorlatilag teljesen értelmét vesztette a korábbi Tapatalk.
 
Back
Oldal tetejére