• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Nah visszatérve a nyaralásról, ma megejtettem egy nagyobb frissítést a fórum szoftveren, hogy naprakészek legyünk. 👍
Ha valami gebasz lenne jelezzétek pls.

A következő napokban max pár perces leállások lesznek a fórum egyéb funkcióinak aktualizálása miatt. De több órás leállás nem várható.
 
Nah visszatérve a nyaralásról, ma megejtettem egy nagyobb frissítést a fórum szoftveren, hogy naprakészek legyünk. 👍
Ha valami gebasz lenne jelezzétek pls.

A következő napokban max pár perces leállások lesznek a fórum egyéb funkcióinak aktualizálása miatt. De több órás leállás nem várható.
Akkor ezért támadott ma le, hogy engedélyezem-e az értesítéseket 🤔 :D
 
Nah visszatérve a nyaralásról, ma megejtettem egy nagyobb frissítést a fórum szoftveren, hogy naprakészek legyünk. 👍
Ha valami gebasz lenne jelezzétek pls.

A következő napokban max pár perces leállások lesznek a fórum egyéb funkcióinak aktualizálása miatt. De több órás leállás nem várható.


Helló..
Találtam egy hibát, bár lehet hogy nincs összefüggésben a frissítéssel.
"Az akvárium vizének hűtése" nevű topic első oldalánál azt írja hogy a felkeresni kívánt webhely veszélyes alkalmazásokat tartalmaz.
 
Helló..
Találtam egy hibát, bár lehet hogy nincs összefüggésben a frissítéssel.
"Az akvárium vizének hűtése" nevű topic első oldalánál azt írja hogy a felkeresni kívánt webhely veszélyes alkalmazásokat tartalmaz.

Csak azért szól, mert az oldalon olyan linkek is találhatóak (képek) ami nem bitonságos helyről jön (http)
 
Viktor én azt tapasztaltam az elmult pár napban, hogy igen lassan tölt be a fórum. Mindegy hová kattintok, igen sokat gondolkodik a web böngésző mire betölt. Egyéb oldalakkal nincs ilyen tapasztalat, csak itt.
Android, 9.0.1, gyári crome böngésző.
 
Viktor én azt tapasztaltam az elmult pár napban, hogy igen lassan tölt be a fórum. Mindegy hová kattintok, igen sokat gondolkodik a web böngésző mire betölt. Egyéb oldalakkal nincs ilyen tapasztalat, csak itt.
Android, 9.0.1, gyári crome böngésző.

Szerintem a proxy lesz a ludas de ha kikapcsolom jonnek a nem biztonsagos https figyelmeztetesek. Megprobaljuk nelkule.
 
Annyira nem zavaró, csak mint tapasztalatot írtam le.

Kikapcsoltam a proxyt 1 hétre. Teszteljétek. Ha esetleg SSL miatt hibát ír az oldal az a belinkelt képek miatt lehet csak.

Emiatt kapcsoltam be korábban:

"Az akvárium vizének hűtése" nevű topic első oldalánál azt írja hogy a felkeresni kívánt webhely veszélyes alkalmazásokat tartalmaz.
 
Sziasztok!
Új telom van.
A fórum engedélyeztetni akar valami "push notifications" témát.
Bocs, ha banán a kérdésem de mi ez?
 
Back
Oldal tetejére