• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Sziasztok!

Mi a trükkje az emojik beillesztésének?
A kurzort a kívánt helyre állítom, de szinte mindig máshová illeszti be a fórum a "mosolygós fejet".

Előre is köszi a segítséget.
 
Nem találtam a fórumhibák topicot, pedig kerestem eskű.

@tsokee -nak 11e like-ja van mégsem legenda. Ez valami bug lehet. Más már 3000-től az lehet. Nem kapta meg azt a 40 pontos díjat ami a 3000-es átlépésnél jár.

S itt ragadnám meg az alkalmat, nem lehetne visszatenni 4000-re a legendát, régen annyi volt?
Valamint simán ki lehetne találni még egy kategóriát ami 8000 felett van (vagy 4000 comment + 4000 like) és csak annak jár aki bármely neves versenyen szerepel a legjobb 40% vagy 50%-ban (tudom, hogy ez nem lesz megvalósítva az adminisztráció miatt, de azért leírtam) Néha csodálkozom kik a legendák és az akváriumaik mai napig 2 dunakavicsből áll 2kg algával megkenve, mert nem érti az, hogy tűnik el. Ettől pedig a legenda szó lealacsonyodik.
 
Nem találtam a fórumhibák topicot, pedig kerestem eskű.

@tsokee -nak 11e like-ja van mégsem legenda. Ez valami bug lehet. Más már 3000-től az lehet. Nem kapta meg azt a 40 pontos díjat ami a 3000-es átlépésnél jár.

S itt ragadnám meg az alkalmat, nem lehetne visszatenni 4000-re a legendát, régen annyi volt?
Valamint simán ki lehetne találni még egy kategóriát ami 8000 felett van (vagy 4000 comment + 4000 like) és csak annak jár aki bármely neves versenyen szerepel a legjobb 40% vagy 50%-ban (tudom, hogy ez nem lesz megvalósítva az adminisztráció miatt, de azért leírtam) Néha csodálkozom kik a legendák és az akváriumaik mai napig 2 dunakavicsből áll 2kg algával megkenve, mert nem érti az, hogy tűnik el. Ettől pedig a legenda szó lealacsonyodik.
3 év regisztráció kell hozzá, hogy valaki legenda legyen. Azt hiszem a rangos topikban van leírva.

Pontosabban pontok alapján jön a rang, ahhoz viszont kell az a fránya plusz 40 ott a végén:
A jelenlegi pontszámok kiosztása:

Új regisztrált 0 pont
Nézelődő 2 pont
Kertész tanonc 5 pont
Kertész segéd 10 pont
Tapasztalt kertész 15 pont
Kert tervező 20 pont
Kertész szaki 25 pont
Főkertész 45 pont
VIP kertész 110 (új rang!)
Legenda 150 (új rang!)

Miért jár a pont?

Az első bejegyzés 1 pont
Valaki kedvel téged 2 pont
Gyakran visszatérő 5 pont
Senki sem tud megállítani 10 pont (100 bejegyzés)
Nagyon kedvelt 10 pont (25 kedvelést kaptál már legalább)
Különösen kedvelt vagy 15 pont (100 kedvelésért jár)
Függő vagy 20 pont (1000 bejegyzés)
A bejegyzéseidből sosem elég 20 pont (250 kedvelés)
Téged imádnak 30 pont (500 kedvelés)
Minden hozzászólásod aranyat ér! 15 pont (legalább 500 hozzászólás hozzászólás lájk arány 1:1) - új eredmény!
A legjobb arc! 40 pont (3 éve regisztrált és 3000 kedvelés) - új eredmény!
 
3 év regisztráció kell hozzá, hogy valaki legenda legyen. Azt hiszem a rangos topikban van leírva.

Pontosabban pontok alapján jön a rang, ahhoz viszont kell az a fránya plusz 40 ott a végén:
3000like-ért jár 40 pont másoknál. Ezt tsokee nem kapta meg...de lehet függvénye a 3 évnek és igazad van, csak ez nincs beleírva a pontok listázásánál.
 
Néha csodálkozom kik a legendák és az akváriumaik mai napig 2 dunakavicsből áll 2kg algával megkenve, mert nem érti az, hogy tűnik el. Ettől pedig a legenda szó lealacsonyodik.
Nem tudom kire gondolsz, de lehet, hogy ő a 2kg kaviccsal meg algával együtt többet tett le az asztalra egyéb segítségével, hozzászólásával, mint akinek az akváriumában csak a kő, meg fa egy használt autó ára...
Másrészt, minden fórumon a "rang" valamilyen géppel mérhető dologhoz van kötve: pl. feltöltés mennyisége (vagy száma), hozzászólások vagy like-ok száma, feltöltött cikkek száma, stb. Ezt mndig az üzemeltető dönti el a saját szempontjai szerint. ...mint ahogy azt is, hogy jár-e valami kiváltság a rang elérésekor. Van akit ez inspirál, van akit hidegen hagy. ... de az első csoportban vannak többen. ;)
 
Van egy gépi pontszámoktól mentes manuális titulus, amit korábban néhány fórumozónak odaítéltünk. Ők egy egy terület szakértőiként érdemelték ki ezt a címet. Egy ideje nem volt már ilyen, talán érdemes lenne feleleveníteni és aktualizálni ezeket is.

Minden többi cím csak az eltöltött időt/aktivitást és kedveltséget mutatja.
 
Volt esetleg valamilyen frissítés a napokban? Tegnap óta minden friss bejegyzésről (már ahol fel vagyok iratkozva) email értesítés jön, pedig nem állítottam át semmit mostanában. Most próbáltam mindent kikapcsolni, de továbbra is jön. :rolleyes: Vagy nagyon béna helyen próbálkozok.
 
Volt esetleg valamilyen frissítés a napokban? Tegnap óta minden friss bejegyzésről (már ahol fel vagyok iratkozva) email értesítés jön, pedig nem állítottam át semmit mostanában. Most próbáltam mindent kikapcsolni, de továbbra is jön. :rolleyes: Vagy nagyon béna helyen próbálkozok.

Nem volt :)
 
Back
Oldal tetejére