• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Halihó Adminok és Modik és mindenki, aki bűvöli a technikát!
Eltűnt a Usermap. Ha nem, akkor hol található?
 
Sziasztok!

A napokban szembesültem vele (Annamari mondta) hogy a nem fórumtagok (vagy aki nincs belépve) csak bélyegekként (kicsiben) látják a fényképeket!
Korábban is így volt @viktorlantos ?
Ez szuper, hiszen így külföldiek felé nem megy ki egy-egy akvárium berendezésének lényege, vagyis nem vész el az újdonság varázsa (és nem könnyű másolni) a versenyekre nevezés előtt!
Ha máshol nem publikálom nagyrészt inkognitóban lehet építkezni :love: a hazai Nagyérdemű kizárása nélkül!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Kicsit hiányom van. A nevek alatti bővebb infók, mint a lakhely, hozzászólások száma vagy éppen az egyedi rang megmaradnak felugró ablakban? ( hiányzik a DIY szaki megnevezésem :( ) Vagy valamikor visszakerülnek a megszokott verzióban? Annyiban jó volt, hogy egyből látszott ki a régi motoros a hobbiban, vagy az adott témában.
 
Sziasztok!
Kicsit hiányom van. A nevek alatti bővebb infók, mint a lakhely, hozzászólások száma vagy éppen az egyedi rang megmaradnak felugró ablakban? ( hiányzik a DIY szaki megnevezésem :( ) Vagy valamikor visszakerülnek a megszokott verzióban? Annyiban jó volt, hogy egyből látszott ki a régi motoros a hobbiban, vagy az adott témában.
Ha a kurzort a nevemhez viszed, akkor felugrik egy ablak az Általad hiányolt információkkal. IE és Chrome alatt legalábbis működik.
Tégy egy próbát, @Victor .
 
Nekem a lap tetején hiányzik a navigáció a topik oldalak között. Legalábbis telón chrome alatt nincs, gépen van.
 
Sziasztok! Új tagként kezel a fórum,nem enged privátot,,meg az adás-vételbe sem tudok írni.A reget megerősítettem.Akkor én most új tag lettem? :)
 
Sziasztok! Új tagként kezel a fórum,nem enged privátot,,meg az adás-vételbe sem tudok írni.A reget megerősítettem.Akkor én most új tag lettem? :)

A frissítés óta nem voltál a fórumon valószínűleg. Vagy csak nagyon régen jártál erre?
A státuszt a rendszer visszaadta, a hozzászólások stb megmaradnak. Ilyenkor a belépés után egy ciklusnak le kell futnia, hogy minden kiváltságot újra megkapj, ami korábban volt.
Ahogy látom most már ok, de azért próbáld ki.
 
Köszi a választ. Decemberben is voltam, még privatot is küldtem amire nem jött válasz,onnan kezdett gyanús lenni a dolog.
 
OK, nem egy életbevágó dolog, de azért fontos: mikor kapunk egy nagyobb emotikon tárat? :whistle:
Egy növényfejes szélesebb érzelmi skálán működik, mint a jelenlegi paletta. :cool:

Még nincs kész a fórum verzió. Beta állapotban van. Így nem tudok időpontot mondani. Gondolom néhány hét max.
 
Sziasztok,
Nálam is az a gond, ha szerkesztem az aláírást és belinkelek egy flickr képet, majd hozzá linkelem a naplóm akkor később csak kép jelenik meg és hiába kattintanék rá nem jelenik meg a napló.
Kösz
t.
 
Utoljára módosított:
Ma este egy monstre frissítést toltam. Még nincs teljesen kész, de a fórum már használható, visszakapcsoltam.
Bookmark és a fenti kereső ideiglenesen le van kapcsolva.

Előfordulhat, hogy ismét előkerül több angol szöveg pl értesítések stb. Ezekkel a frissítés végén foglalkozunk.

A ha fejlemény van hahózok.
 
Ma este egy monstre frissítést toltam. Még nincs teljesen kész, de a fórum már használható, visszakapcsoltam.
Bookmark és a fenti kereső ideiglenesen le van kapcsolva.

Előfordulhat, hogy ismét előkerül több angol szöveg pl értesítések stb. Ezekkel a frissítés végén foglalkozunk.

A ha fejlemény van hahózok.
Giga köszönet @viktorlantos :love:
 
Back
Oldal tetejére