• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Sziasztok!
Iszonyúan zavaró nekem, hogy ilyen nagy lett a formátum. Gyakorlatilag a védjegye volt a GA-nak és ezáltal a fórumnak is, a letisztultság, az átláthatóság, a szín. Tudom, hogy rengeteg munka volt így év végére és köszönöm én is , de ezzel a kékkel egy picit elcsúszott az érzés ........ na jó, kimondom, Akvaristásra. Próbálom megszokni, küszködök rendesen érzéseimmel. :cry:
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
 
Fura, de engem valahogy megnyugtat ez a kék szín. Telefonon egyszerűbbnek tűnik a navigálás is. Az előző verzióban rendszeresen nyomtam "Jelent"-et a "Tetszik" helyett, az "Ugrás a legújabb hozzászólásra" kék pötty helyett pedig általában az avatart találtam el. Azt még szokni kell, hogy a funkciókat hol találom, de ez minden újításnál így szokott lenni.
 
Hilfeeeeee! Heeeeelp! Segítsééééég!
Hová lettek a könyvjelzőim, vagy hogyan tudnám visszaállítani azokat? :eek:
Nem szeretném újraolvasni az egész fórumot. :mad:

Ja, és piszkosul megcsappant az emotikon választék. :(
 
Hilfeeeeee! Heeeeelp! Segítsééééég!
Hová lettek a könyvjelzőim, vagy hogyan tudnám visszaállítani azokat? :eek:
Nem szeretném újraolvasni az egész fórumot. :mad:

Ja, és piszkosul megcsappant az emotikon választék. :(
A könyvjelző, most a profilodban van, de a elmentett dolgok már nincs benne.
 
Máris gallyra ment 2019. :cry:

Grrr. Kb 2 hónapig kint volt az oldal tetején, hogy ezeket az információkat mentsétek el, mert a frissítés után nem valószínű, hogy működni fognak.

Egy ideje halogatjuk már a fórum motor frissítést. Nagy verzió váltás van, ami azzal is jár, hogy sok új funkció érkezik, de több bővítménnyel használt funkció nem biztos, hogy megmarad ebben a formában.
Most már elég sok idő eltelt, hogy a stabil verzió miatt váltsunk. Akinek fontos bookmark, privát üzenete volt, mentse le. Ezeket az alap funkciókat visszahozzuk, de az adat migrálás miatt, az adatok lehet elvesznek majd. Pláne, hogy a jelenlegi üzenetkezelő is csak egy bővítmény ami nem a fórum motor része.

Gondoljátok át és nekiesünk valamikor. Az átállás után biztosan lesz majd felület igazítás stb, de a motor sok új dolgot tartalmaz ami elsősorban nektek lesz jobb élmény. Köszi a megértést.

Az üzeneteket meg lehetett menteni, ott a bővítmény frissítések megoldottak. Volt kód követés.

De a bookmarknak nincs új verziója. Évek óta abbahagyták a fejlesztését. Most bekerült egy másik, de értelemszerűen a korábbi könyvjelzők nem működnek vele.

Az egész fórum illetve amiről frissítettünk lassan 7-8 éves kód volt. Több modul már évek óta támogatás nélkül futott. A mostani frissítés nagy generál váltás volt technológiában.
A legtöbb funkció valamilyen újraértelmezett formában működni fog. A többitől elköszöntünk.

Ja, és piszkosul megcsappant az emotikon választék. :(

Kivettem. Csak az alap maradt meg.
Hamarosan jön egy 2.1-es upgrade és teljesen átalakul az emoji készlet. Az egyedi buhera után végre megkapja a ma használt social emoji szettet. Ahol keresni lehet ikonokra stb. Várhatóan néhány héten belül érkezik a frissítés.

1546599115610.png
 
Sajnos nem tudom magamban tartani!
Mivé lett ez/Az! gyönyörű honlap??
Nézem, nézem( megszokásból) deeeee nem tudok megbarátkozni vele. Skandalum!
Holnap bemegyek személyesen a GA-ba, és beleírok a panaszkönyvbe. De most komolyan......
Mint amikor elvették gyermekkoromban a kedvenc játékomat!:cry::cry::cry::cry::cry:
Tényleg bemegyek holnap! Ezzel kezdeni kell valamit!
 
Sajnos nem tudom magamban tartani!
Mivé lett ez/Az! gyönyörű honlap??
Nézem, nézem( megszokásból) deeeee nem tudok megbarátkozni vele. Skandalum!
Holnap bemegyek személyesen a GA-ba, és beleírok a panaszkönyvbe. De most komolyan......
Mint amikor elvették gyermekkoromban a kedvenc játékomat!:cry::cry::cry::cry::cry:
Tényleg bemegyek holnap! Ezzel kezdeni kell valamit!

Majd elmúlik... :)
 
Egy buggal mi is találkoztunk: üzeneteknél ha a "last read date" melletti időpontra (képen piros keretben) klikkelsz, az utolsó hozzászólásra kellene ugrani, ehelyett a legelső üzenetre ugrik. Néha megoldja, ha előbb a partner neve melletti linkre kattintunk először, de van amikor az is kb. random helyekre (nem a legutolsó) visz. És az utolsó megtekintést is sokszor rosszul mutatja (2. kép), partner oldalán régebbi dátumot ír (a hozzászólása később készült, mint az utolsó megtekintése), de ez is random.
1547106766787.png
Szerk.: 2 androidos telefonon (chrome-ban) és több laptopon is (Win10, Win7, Chrome) ugyanez a tapasztalat.
beszelgetes.jpg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére