• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum karbantartás mizéria

hunbecks12

Kertész szaki
Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy az aláírást próbáltam szerkeszteni, belerakni az új naplóm linkjét.
Szépen megcsináltam BB Code-al, de az összes link eltűnt, csak szürke, nem kattintható...
Mit ronthattam el?
Valamint az is érdekes, hogy az aláírás szerkesztésnél csak egy végtelenül egyszerű menü van 3 lehetőséggel, míg itt a hozzászólás írásánál egy egész sor.
Ezt valahol esetleg be lehet állítani? Vagy ott csak BB Code-al tudok bűvészkedni?

tsokee

Legenda
Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy az aláírást próbáltam szerkeszteni, belerakni az új naplóm linkjét.
Szépen megcsináltam BB Code-al, de az összes link eltűnt, csak szürke, nem kattintható...
Mit ronthattam el?
Valamint az is érdekes, hogy az aláírás szerkesztésnél csak egy végtelenül egyszerű menü van 3 lehetőséggel, míg itt a hozzászólás írásánál egy egész sor.
Ezt valahol esetleg be lehet állítani? Vagy ott csak BB Code-al tudok bűvészkedni?
Korabban volt szo hasonlorol, ez lehet?

gastvic

Kertész szaki
Az elmúlt percekben nyomtunk egy verziófrissítést a fórumon. Ha valami furcsa dologgal találkoztok szóljatok pls.
Nem tudom volt-e megint frissítés, de tegnap vagy 10 e-mail értesítést kaptam olyan topicoknál, ahol nem is kértem értesítést. Ráadásul a kérdéses hozzászólásokat már láttam is napokkal ezelőtt. 😯

Oldal tetejére