• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Tegnap frissítettem az Adobe Flash Playert, azóta a program valamiért blokkolja a File Feltöltés gombot Firefox alatt, pontosabban a gomb működik, csak éppen egy fehér kocka van ott.
Lehet ezzel valamit tenni?
file gomb.jpg
 
Tegnap én is elkaptam ezt a dolgot lehet böngésző függő. Beépülő modul nem lett rendesen telepítve? (engedélyezve)
Megnézem ha gép mellett leszek.
 
Tegnap én is elkaptam ezt a dolgot lehet böngésző függő. Beépülő modul nem lett rendesen telepítve? (engedélyezve)
Megnézem ha gép mellett leszek.
Mindent ugyanúgy csináltam mind eddig. Gép indításkor feldobta, hogy települni akar, engedtem neki, tűzfalon is kimehetett. Mégis itt, egy pillanatra látszik csak a gomb, aztán csak fehér kocka, és ha rámegyek az egérrel, akkor egy "Blokkolás" felirat jelenik meg felette. Google Chorme alatt meg jó.
Adobe Flash Player újratelepítése után se lett jobb a helyzet sajnos
 
Mindent ugyanúgy csináltam mind eddig. Gép indításkor feldobta, hogy települni akar, engedtem neki, tűzfalon is kimehetett. Mégis itt, egy pillanatra látszik csak a gomb, aztán csak fehér kocka, és ha rámegyek az egérrel, akkor egy "Blokkolás" felirat jelenik meg felette. Google Chorme alatt meg jó.
Adobe Flash Player újratelepítése után se lett jobb a helyzet sajnos

Szia megnéztem. Flash file feltöltő volt a szerkesztő mögött. Sajnos a flash-t mindenhonnan kiírtják vagy eleve tiltják manapság.
Ezért nem jelent meg a gomb sem.

Kikapcsoltam a flash feltöltést, de így több képet egyszerre nem lehet majd betenni a szerkesztőbe file feltöltés gombra kattintva.
Mivel a flash nyűg nem hiszem hogy megoldódik és a HTML5, Ajax ügyben nem lépett még a szoftvergyártó kénytelenek vagyunk ezt a kompromisszumot meghozni.
 
Viktor, Instagram képet mikor lehet beilleszteni? Egy modul állítás, kapcsold be légyszi!
 
Kedves egybegyűltek,

Betettem egy új cimkét "El Natural" a napló, befejezett akváriumok topikba.
Most már be tudjátok választani napló készítésnél. Így később gyorsan megtalálható a témával kapcsolatos naplók tömege.

Ha van ilyen naplód hahózz rám privátban és átcimkézem a topikot. Név szerint csak 1 ilyet találtam.
 
Pótoltuk a korábbi hiányosságokat. Most már van Low-tech és Tengeri cimke is.

A CO2-es sok fényes akváriumok maradnak a Növényes gyűjtő cimke alatt, hiszen a fórum alap gondolata és a vezérfonal is ezekről az akváriumokról szól.
Használjátok a cimkézést :)
 
Tegnap frissítettem az Adobe Flash Playert, azóta a program valamiért blokkolja a File Feltöltés gombot Firefox alatt, pontosabban a gomb működik, csak éppen egy fehér kocka van ott.
Lehet ezzel valamit tenni?

Épp ma jött egy email a fórum motor új verziójáról.
Javították benne a hibát. 1-2 napon belül felteszem és visszakapcsolom a régi feltöltőt. (y)
 
Megtörtént a fórum motor frissítése. A régi feltöltőt visszakapcsoltam így most már megint lehet több képet egyszerre kijelölni.

Ha valami rendellenességet tapasztaltok szóljatok.

Hihetetlen de 30 percet saccoltam és pont 30 perc múlva végeztem. Lehet, hogy magamhoz igazítom a GHL óráját inkább. :)
 
Sziasztok. Jól észlelem, hogy laggol a forum? Vagy a gépembe van valami? A betöltések lassabbak a megszokottnál. Ha nyomok egy választ gondolkodik, ha értesítésből nyitok meg valamit szakaszokban tölti be az oldalt, és addig scroll-t sem enged.
 
Sziasztok. Jól észlelem, hogy laggol a forum? Vagy a gépembe van valami? A betöltések lassabbak a megszokottnál. Ha nyomok egy választ gondolkodik, ha értesítésből nyitok meg valamit szakaszokban tölti be az oldalt, és addig scroll-t sem enged.

Megnéztem minden ok. Lehet valami helyi mizéria a szolgáltatóval.
 
Ma délelőtt egy nagyobb karbantartást, frissítést végzünk az oldalon ezért várhatóan délelőtt 10 óra magasságában 1 órára nem lesz elérhető a fórum.
 
Back
Oldal tetejére