• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Szia Viktor!

Én tegnap hoztam létre egy új naplót Jobbára ártalmatlan címmel, jött is rá néhány bejegyzés. Most nem látom, kereső sem dobja ki.

Elképzelhető, hogy meg van valahol a hipertérben, vagy dobjam fel újra?

Köszi:

G.
 
Szia Viktor!

Én tegnap hoztam létre egy új naplót Jobbára ártalmatlan címmel, jött is rá néhány bejegyzés. Most nem látom, kereső sem dobja ki.

Elképzelhető, hogy meg van valahol a hipertérben, vagy dobjam fel újra?

Köszi:

G.

Újra fel kell rakni sajnos. Nincs rá lehetőség, hogy visszaállítsuk.
 
A mai egész napos monitoring után úgy látom szerver oldalon nincsenek már hibák és user oldalon sem találkoztam velük. Szóval a probléma megoldottnak tekinthető.
Szerintem az aktivitás is visszatér pár napon belül.

A következő pár nap pörgősnek ígérkezik!
Holnap IAPLC eredmény hírdetés!!!! Reméljük hoz valamit a nyuszi a magyar kertészeknek.
Vasárnap kibeszéljük az eredményt Csecska Tibinél és rámelegítek egy akvárium fotózással és vidizéssel a hétvégi workshopra
Jövőhéten azon fogok ügyködni, hogy a fotózandó akvárium jó formában legyen és kicsit rákészülök a hétvégi happeningre :)
 
Nem tudom van-e köze hozzá...
Pár perce a Sziklák kövek threadet először a "lépj be vagy regisztrálj hogy megtekinthesd" majd miután belogoltam "nincs hozzá jogosultságod" hibával nem nyitotta meg. De az ötödik nekifutásra beengedett ;) .
 
Nem tudom van-e köze hozzá...
Pár perce a Sziklák kövek threadet először a "lépj be vagy regisztrálj hogy megtekinthesd" majd miután belogoltam "nincs hozzá jogosultságod" hibával nem nyitotta meg. De az ötödik nekifutásra beengedett ;) .

Nincs hozzá köze. Elképzelhető, hogy a böngésződ cookie vagy cache dolga miatt volt. Érdemes lenne egy Cache-t törölni.
 
Nem látszanak a modik a jobb felső sarokban.Ez szándékos,vagy még nem vettétek észre?
 
Nem látszanak a modik a jobb felső sarokban.Ez szándékos,vagy még nem vettétek észre?

Valószínűleg a "köztes" állapot miatt van amit korábban jeleztem.
A fórum motor egy nagyobb generál váltásra vár. Néhány bővítmény már csak az új motoron megy és visszafele nem teljes mértékben kompatibilis.
Amint frissítjük a rendszert szerintem visszatér ez a modul is. De köszönöm, hogy jelezted :)(y)
 
Sajnos nekem a kijelöltek beillesztese funkcio nem müködik.mär pärszor probälgattam de nem sikerült.nem lehetne utäna nezni??
 
Sajnos nekem a kijelöltek beillesztese funkcio nem müködik.mär pärszor probälgattam de nem sikerült.nem lehetne utäna nezni??

Minden ilyen esetben Operációs rendszer, böngésző fajta és azt is hogy milyen színű pólóban nézted az adott oldalt. Csak ezután tudom megnézni :)
De legalább a böngésző és oprendszer kell, hogy reprodukálni lehessen. Csak végső esetben vennék fel hasonló pólót ha már nem tudom merre keressem a bajt :D
 
Minden ilyen esetben Operációs rendszer, böngésző fajta és azt is hogy milyen színű pólóban nézted az adott oldalt. Csak ezután tudom megnézni :)
De legalább a böngésző és oprendszer kell, hogy reprodukálni lehessen. Csak végső esetben vennék fel hasonló pólót ha már nem tudom merre keressem a bajt :D

Azt várom, hogy valaki azzal jöjjön, hogy win7, explorer 10, de csak egy csipkés bugyi volt rajta. Arról azért kérnék fotót :D
 
Ha guglicromod van ott lehetnek fennakadások, én kétnaponta ráfrissítek, mert mindig elfelejti, hogy bé vagyok jelentkezve, főleg ha egy téma olvasása után kilépek a főoldalra. De amióta frissítgetek, nem tapasztaltam. Azt mondják a ravaszdi böngésző jobb, de én konzervatív vagyok, ragaszkodom a guglihoz.
 
Sajnos nekem a kijelöltek beillesztese funkcio nem müködik.mär pärszor probälgattam de nem sikerült.nem lehetne utäna nezni??
Nekem korábban ez úgy nézett ki, hogy az ablak alatt bal lent volt egy pici szám 1/1 meg 2/2 ilyenek. Na oda tárolta le azt amit be akartam illeszteni. Ilyen volt a kijelöltre válasz is pl. Ha oda rámész ott vannak a beillesztendő kijelölések.
Szerintem ez lehet a baj nálad.
 
Sajna nekem nincs ilyen se a jobb se a bal oldalon.A kijelöltek beillesztese sehogy se müködik.explorerral se es mäsikkal se.igy eleg nehez idezni a szövegböl.de lehet,hogy egy frissitest kell csinälnom az oldalon,de azt se talälom.
 
Én elég sűrűn látogatom Ipad miniről az oldalt (IOS7 oprendszer,safari böngésző,fekete V nyakú póló! :) ),és a frissítés óta,az oldal jobb oldala kilóg a képből.Tehát minden oldal megnyitás után,összébb kell húzni,hogy a teljes oldalt lássam. Mivel olvastam hogy a mobil verziót még finomítjátok,gondoltam szólok,hátha még nem jelezte senki :)
 
Back
Oldal tetejére