• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Ma még pihi :) holnap shop frissítés és a többi szokásos :)
Sietnem kell. A statisztikák alapján 40-45 felett csökken a hobbi iránti lelkesedés. Nincs sok időm pff :)

Lassan ki kell vennünk a kezeid közül a marketinget :D Boldog szülinapot Főni itt is :) :cigar:
 
@viktorlantos
Egy naplót próbáltam megkeresni és csak a felhasználónév ugrott be. Profil oldal megjelenítési próbálkozásnál (a többi felhasználónál is) nem tölti be az oldalt, ez a hibaüzenet: An unexpected error occurred. Please try again later.
Próbálom majd később is :) csak gondoltam jelzem.
 
@viktorlantos
Egy naplót próbáltam megkeresni és csak a felhasználónév ugrott be. Profil oldal megjelenítési próbálkozásnál (a többi felhasználónál is) nem tölti be az oldalt, ez a hibaüzenet: An unexpected error occurred. Please try again later.
Próbálom majd később is :) csak gondoltam jelzem.

Ebéd közben próbálkoztam én is.
Szintén ezt a hibaüzit láttam.

Elviekben most már jónak kell lennie. Frissítettem.
 
Szép lassan naponta dolgozódnak fel a regisztrációk. Már 3300 embernél tart a térkép.

Térkép funkcióban fejlesztés a hónapban nem várható, de ha valamivel találkoztok kérlek jelezzétek.
 
A nevek említésével kapcsolatos értesítők ki lettek kapcsolva? Ma névnaposként, párszor meg lettem említve, mégsem volt egy értesítő se a jobb felső sarokban. Kedveléssel, idézésekkel kapcsolatosat kaptam délelőtt is .
 
A nevek említésével kapcsolatos értesítők ki lettek kapcsolva? Ma névnaposként, párszor meg lettem említve, mégsem volt egy értesítő se a jobb felső sarokban. Kedveléssel, idézésekkel kapcsolatosat kaptam délelőtt is .


Nem tortent ilyen. Lehet a szerver limitalta az ertesiteseket
 
Valamiért nem az jelenik meg a hozzászólásokban, amit írok. pl. beírom, hogy "hal" és az jelenik meg, hogy "hal". A "garnéla" helyett "garnéla" lesz.
Van valamilyen automatikus helyesírás ellenőrző, javító a fórumban. Ha igen, hogy lehet kikapcsolni? Elég zavaró.
 
Back
Oldal tetejére