• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Ezt kikérem magunknak a többiek nevében 😄😄😄.
Ez nem az a fórum, kérlek szépen.... Szinte minden kérdésre megkapod a választ, ha jól használod a keresőt. A napló nem csak segítség kérésre jó, magadnak is tudsz jegyzetelni, láthatod az akváriumod fejlődését is. Szerintem ne habozz, nyiss

Ezt kikérem magunknak a többiek nevében 😄😄😄.
Ez nem az a fórum, kérlek szépen.... Szinte minden kérdésre megkapod a választ, ha jól használod a keresőt. A napló nem csak segítség kérésre jó, magadnak is tudsz jegyzetelni, láthatod az akváriumod fejlődését is. Szerintem ne habozz, nyiss egyet 😉.
absolutely!
Iszonyat mennyiségű információ van itt. Imádom este bányászni!
Annál több csak a pénz amit erre a hobbira el lehet költeni!😄😄😄
 
Hali,

Azt esetleg meg lehetne oldani, hogy kép beillesztésekor alapértelmezettként valami emészthető méretű thumbnail-ként kerüljön be? Gyakran még itthoni netről is bosszantó ha egy-egy naplóba benézve percekig töltődik az egy oldalon lévő 20db 1600x1200-as kép (még akkor is ha csak 4-500 kbyte méretűek), mobilnetről meg különösen fájdalmas...
Ráadásul a hatalmas képek között teljesen elveszik a szöveg.

Saját kép feltöltésekor is kicsit bosszantó hogy állandóan át kell méreteznem, vagy kitörölni és manuálisan thumbnail-t beilleszteni...
 
Hali,

Azt esetleg meg lehetne oldani, hogy kép beillesztésekor alapértelmezettként valami emészthető méretű thumbnail-ként kerüljön be? Gyakran még itthoni netről is bosszantó ha egy-egy naplóba benézve percekig töltődik az egy oldalon lévő 20db 1600x1200-as kép (még akkor is ha csak 4-500 kbyte méretűek), mobilnetről meg különösen fájdalmas...
Ráadásul a hatalmas képek között teljesen elveszik a szöveg.

Saját kép feltöltésekor is kicsit bosszantó hogy állandóan át kell méreteznem, vagy kitörölni és manuálisan thumbnail-t beilleszteni...

Én kisebb képeket töltök fel, de jelenleg a lenti probléma miatt az sem mindig töltődik be az oldalon.

 
Nem csak a betöltési idő gond, hanem az olvashatóságot is tönkrevágják a hatalmas képek... egy kb. 400-600px magas kép már elég ahhoz hogy eldöntsem, meg akarom-e nézni nagyban, és akkor nem kell csapágyasra járatnom az egérgörgőt ha inkább a szöveg érdekel.
 
Nem csak a betöltési idő gond, hanem az olvashatóságot is tönkrevágják a hatalmas képek... egy kb. 400-600px magas kép már elég ahhoz hogy eldöntsem, meg akarom-e nézni nagyban, és akkor nem kell csapágyasra járatnom az egérgörgőt ha inkább a szöveg érdekel.
Ha nem jelentkezel be a fórumra, akkor hasonló a helyzet, mint szeretnéd, a szöveg olvasható, a képek kicsik. Természetesen így reagálni, hozzászolni nem tudsz, ez a hátránya.😒
 
@viktorlantos
Az vajon miért van, hogy Thumbnailként beszúrt/feltöltött fotó is ilyen nagy méretben jelenik meg, mint pl. ITT? Nem először járok így...
Ezt most mobilról töltöttem fel, böngészőben fut a fórum (a korábbi hasonló eseteknél nem emlékszem, hogy mik voltak a körülmények).
 
Sziasztok,
Korábban volt egy lehetőség arra, hogy az Akvakertész ikont ki helyezzem a telefonom fő képernyőjére. Mivel új telefont vettem gondoltam ugyanúgy megcsinálom, de ez a lehetőség úgy tűnik már eltűnt a fórumról.

Most csak én vagyok béna vagy erre már tényleg nem lesz lehetőség a jövőben? Amennyiben mégis elérhető ez a funkció úgy kérlek segítsetek hogy hol találom.
köszi Ákos
 
Sziasztok,
Korábban volt egy lehetőség arra, hogy az Akvakertész ikont ki helyezzem a telefonom fő képernyőjére. Mivel új telefont vettem gondoltam ugyanúgy megcsinálom, de ez a lehetőség úgy tűnik már eltűnt a fórumról.

Most csak én vagyok béna vagy erre már tényleg nem lesz lehetőség a jövőben? Amennyiben mégis elérhető ez a funkció úgy kérlek segítsetek hogy hol találom.
köszi Ákos

PWA nem jelez hibát elviekben mennie kell.
A böngészőnek fel kel dobnia, hogy hozzá akarod e adni az alkalmazást.
Ha nem valami spec böngészővel vagy
 
Back
Oldal tetejére