• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Éppen sokadszorra bosszantottam fel magam, hogy nem tudok keresni az üzeneteimben :) Hiányzik ez a funkció.

@viktorlantos Természetesen ha bonyolultabb a probléma, akkor hagyjuk, annyira nem fontos. De ha netán valami egyszerűbb beavatkozásra van csak szükség hogy működjön, nem néznél rá ha kérhetném?
Helló Viktor. Elkiabáltam, valami még nem oké a kereséssel. Megjelenik ugyan az ablak, de az üzenetekben való keresés továbbra sem ad találatot.
 
Éppen sokadszorra bosszantottam fel magam, hogy nem tudok keresni az üzeneteimben :) Hiányzik ez a funkció.

@viktorlantos Természetesen ha bonyolultabb a probléma, akkor hagyjuk, annyira nem fontos. De ha netán valami egyszerűbb beavatkozásra van csak szükség hogy működjön, nem néznél rá ha kérhetném?

Ezt a keresőt használod? Most kipróbáltam 2-3 szóra és nekem hoz találatot.
Képernyőfotó 2018-02-25 - 14.10.33.png
 
Ezt a keresőt használod? Most kipróbáltam 2-3 szóra és nekem hoz találatot.
Nem ezt, hanem az egyszerű keresőt, de most kipróbáltam itt is. Dettó. Amúgy is ugyanaz a motor hajtja, nem?
Próbálom behatárolni a problémát, de nem sikerül. Talán valami időkorlátos dolog lehet. Próbálj rákeresni fórumtársra, akivel régebben váltottál üzenetet. Nekem nem látja őket. Az újabbakat igen. Ugyanez a helyzet az "elnyúló" beszélgetésekben. Van, akivel 2 éve nyitottam beszélgetést, ami a mai napig is zajlik. Itt sem hoz találatot a kereső a régebben előforduló szavakra. Keresnem pedig általában a régebbi üzenetekben kell, mert a frissebbekre emlékszem :)
 
Megnézem majd, de a fórum per pill nagy generál váltás előtt van. Amivel az is jár, hogy bizonyos funkcióktól ideiglenesen, vagy örökre elköszönünk.
Az új motorban sok új dolog lesz. Ezt a kibővített csevegős részt is megtartjuk, de pl a keresés nem tudom hogyan működik még vele illetve mennyire tudjuk megőrizni a régi üzeneteket a migrálás után.
Valamikor 1 hónap múlva tervezzük a váltást.
 
Éppen sokadszorra bosszantottam fel magam, hogy nem tudok keresni az üzeneteimben :) Hiányzik ez a funkció.

@viktorlantos Természetesen ha bonyolultabb a probléma, akkor hagyjuk, annyira nem fontos. De ha netán valami egyszerűbb beavatkozásra van csak szükség hogy működjön, nem néznél rá ha kérhetném?

Feltettem még egy utolsó frissítést erre a fórum motorra. Megtennéd, hogy megnézed ez segített e a problémán?
 
Feltettem még egy utolsó frissítést erre a fórum motorra. Megtennéd, hogy megnézed ez segített e a problémán?
Megnéztem. Szerintem nem.


Talán valami időkorlátos dolog lehet.
E gyanúm miatt így teszteltem: Beléptem egy beszélgetésbe, az első hozzászólásból (2016) kiválasztottam egy ritkább, hosszabb szót és erre kerestem rá beszélgetésen belül. Lett egy találat, de az első bejegyzésbeli előfordulását nem találta meg, csupán egy későbbi 2017-es hozzászólásban előfordulót.

Szerk: még egy hibát felfedeztem, bár ez engem nem zavar. Beszélgetésen belül nem lehet üzenetet törölni.
 
Inadsz és Luigi13 is beszélgetést indított felém, de vagy annyira béna vagyok hogy nem találom a válasz gombot, vagy eleve hiányzik. Kérlek segítsetek, ez a fórum nekem még nagyon szokatlan.
 
Inadsz és Luigi13 is beszélgetést indított felém, de vagy annyira béna vagyok hogy nem találom a válasz gombot, vagy eleve hiányzik. Kérlek segítsetek, ez a fórum nekem még nagyon szokatlan.
Két lehetőséget sejtek:
1. Nem a "válasz" opció az 1. lépés (mint sok más fórumon), hanem csak gépelni kell és aztán nyomni a válasz gombot (ami üzenet hiányában inaktív). De ez annyira kézenfekvő, hogy inkább a második lehetőségre gyanakszom.
2. Én is vettem észre hibás funkciókat az üzeneteknél, én pl a "Legenda"-ságom miatt tudom törölni a bejegyzéseimet, az üzeneteimet viszont újabban nem. Üzeneteken belül az avataroknál a plecsnik is hiányoznak. És a keresési funkciók is hiányosak. Vagyis valószínűleg kezdő jogosultságokkal rendelkező profilbeállításokban is lehet hiba, vagy új szabályként nem csak kezdeményezni nem tudsz, hanem válaszolni sem (ez régebben nem így volt).
De Viktor már jelezte, hogy most csak azért nem foglalkoznak ilyen apró működési hibákkal, mert hamarosan új motort kap a fórum...

@inadsz moderátorként biztosan kapcsolatba tud veled lépni, ha @Luigi13 nem is. A név elé írt kukaccal tudsz nekik jelezni (ahogy most én használtam), erről értesítést kapnak.
 
Két lehetőséget sejtek:
1. Nem a "válasz" opció az 1. lépés (mint sok más fórumon), hanem csak gépelni kell és aztán nyomni a válasz gombot (ami üzenet hiányában inaktív). De ez annyira kézenfekvő, hogy inkább a második lehetőségre gyanakszom.
2. Én is vettem észre hibás funkciókat az üzeneteknél, én pl a "Legenda"-ságom miatt tudom törölni a bejegyzéseimet, az üzeneteimet viszont újabban nem. Üzeneteken belül az avataroknál a plecsnik is hiányoznak. És a keresési funkciók is hiányosak. Vagyis valószínűleg kezdő jogosultságokkal rendelkező profilbeállításokban is lehet hiba, vagy új szabályként nem csak kezdeményezni nem tudsz, hanem válaszolni sem (ez régebben nem így volt).
De Viktor már jelezte, hogy most csak azért nem foglalkoznak ilyen apró működési hibákkal, mert hamarosan új motort kap a fórum...

@inadsz moderátorként biztosan kapcsolatba tud veled lépni, ha @Luigi13 nem is. A név elé írt kukaccal tudsz nekik jelezni (ahogy most én használtam), erről értesítést kapnak.
Köszi Jopet, akkor kivárom a sorom. Csak azt a helyzetet akartam elkerülni amikor alapvető tagok rámírnak és az a látszata hogy válaszra sem méltatom őket.
 
Köszi Jopet, akkor kivárom a sorom. Csak azt a helyzetet akartam elkerülni amikor alapvető tagok rámírnak és az a látszata hogy válaszra sem méltatom őket.
No para! Tudják miért nem válaszolsz.. Addig tessék informálódni, kérdezgetni, hamar összejön a jogosultság teljes használatra..(y)
 
Lenne még egy észrevételem a kereső mezővel kapcsolatban. Ha sok meló, vagy nem értesz egyet, vagy szerinted ez csak az én preferenciám, vagy most már tényleg mindjárt itt a fórummotor cseréje, akkor hagyd figyelmen kívül @viktorlantos
A kereséshez ugyebár bele kell kattintanom a keresőmezőbe. Amint belekattintok, felugrik egy rakás javaslat keresőszavakra, amik kitakarják az egész keresőablakot. Engem ez "zavar" kicsit, hiszen további kattintások szükségesek a többi funkciók eléréséhez. Nekem ezekre a javaslatokra semmi szükségem nem lenne, jobban szeretném látni az ablakot magát.
 
Az egyre növekvő terrárium, vivárium, palu stb téma miatt csináltunk egy külön bontást a fórumon:
https://akvakertesz.hu/#vivarium-terrarium-paludarium.36
Mostantól ha pl ilyen naplót indítanátok, akkor a következő topikba tegyétek:
https://akvakertesz.hu/forums/vivariumok-terrariumok-es-paludariumok-bemutatasa.38/
Az eddigi naplókat átmozgattuk. Az akváriumi naplóknál már nem tudtuk palu stb cimkével naplót indítani, csak a tematikus csoportban lehetséges a cimkék kiválasztása.

Ha van olyan topik, amit szeretnétek átmozgatni ezen gyüjtők alá, kérlek jelezzétek az adminoknak.

Köszi és jö növényezést, legyen az víz alatt, vagy víz felett. ;)
 
Az egyre növekvő terrárium, vivárium, palu stb téma miatt csináltunk egy külön bontást a fórumon:
https://akvakertesz.hu/#vivarium-terrarium-paludarium.36
Mostantól ha pl ilyen naplót indítanátok, akkor a következő topikba tegyétek:
https://akvakertesz.hu/forums/vivariumok-terrariumok-es-paludariumok-bemutatasa.38/
Az eddigi naplókat átmozgattuk. Az akváriumi naplóknál már nem tudtuk palu stb cimkével naplót indítani, csak a tematikus csoportban lehetséges a cimkék kiválasztása.

Ha van olyan topik, amit szeretnétek átmozgatni ezen gyüjtők alá, kérlek jelezzétek az adminoknak.

Köszi és jö növényezést, legyen az víz alatt, vagy víz felett. ;)
10 év múlva jön a madaras rész. :)
 
Sziasztok!
Majdnem egy év kihagyás után kissé idegenül mozgok a fórumon. Mi a moha pl. az adatlapomnál ez: "Reaction score"? Biztosan nem fontos, csak furdalja az oldalam.
 
Sziasztok!
Majdnem egy év kihagyás után kissé idegenül mozgok a fórumon. Mi a moha pl. az adatlapomnál ez: "Reaction score"? Biztosan nem fontos, csak furdalja az oldalam.
A régi tetsziket, vagy kedvelik váltotta fel, azt számolja, hogy hányan nyomtak rá a Like gombra. Kibővültek a reagálási lehetőségek:
1569924950841.png
 
Back
Oldal tetejére