• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Szóval picit jobban körbejárva a témát az mxtoolbox szerint a szerver ip cime baracuda szerint spam listán van. Írtam nekik.

A fórumon a logokban nem látok visszapattanó emailt. Itt nincs hiba.
Szerver email teszt alapján megérkezik rendesen a gmail címemre hiba nélkül.

Esetleg megírhatnátok milyen domain-re nem mennek ki a levelek. Nem kell teljes cím, csak pl gmail, freemail stb.
Hogy jobban lássuk mi a gond
 
Szóval picit jobban körbejárva a témát az mxtoolbox szerint a szerver ip cime baracuda szerint spam listán van. Írtam nekik.

A fórumon a logokban nem látok visszapattanó emailt. Itt nincs hiba.
Szerver email teszt alapján megérkezik rendesen a gmail címemre hiba nélkül.

Esetleg megírhatnátok milyen domain-re nem mennek ki a levelek. Nem kell teljes cím, csak pl gmail, freemail stb.
Hogy jobban lássuk mi a gond
Nálam Gmail .
 
Szóval picit jobban körbejárva a témát az mxtoolbox szerint a szerver ip cime baracuda szerint spam listán van. Írtam nekik.

A fórumon a logokban nem látok visszapattanó emailt. Itt nincs hiba.
Szerver email teszt alapján megérkezik rendesen a gmail címemre hiba nélkül.

Esetleg megírhatnátok milyen domain-re nem mennek ki a levelek. Nem kell teljes cím, csak pl gmail, freemail stb.
Hogy jobban lássuk mi a gond
Úgy jön Gmailre, hogy nem kértem e-mail értesítést.
 
Ha szeretnéd kikapcsolni a topik követést szólj, ahogy látom meg tudom oldani adminról
Ezek szerint be van kapcsolva, de nem történik semmi. Ha kikapcsolod, akkor viszont tuti, hogy majd követni szeretném a naplókat?
Nah, ettől vagyok kicsit szomorú: öregszem + technika fejlődik vs. öregszem + technika ördöge köpköd a levesembe. 😢
Arról lehet szó, hogy egy gyorstalpalós szemináriumot tartasz nekem? 👩‍🎓
 
Arról lehet szó, hogy egy gyorstalpalós szemináriumot tartasz nekem? 👩‍🎓

Dobj rám egy privátot és ha tudok természetesen segítek. A felhasználói oldalról kevesebb a tapasztalatom, fórumokat nem követek emailben.
De látom milyen beállítások vannak az adminon. Szerintem ha kikapcsolom az értesítőt és újra feliratkozol egy fórumra érvényét veszti a beállítás.
 
Én kérhetnék egy teljes nullázást, hogy ne jöjjön email semmiről? Úgyis fent vagyok egész nap szinte, észre fogom venni, ha olyan témához szólnak hozzá, ami érdekel. Köszönöm!
 
Én kérhetnék egy teljes nullázást, hogy ne jöjjön email semmiről? Úgyis fent vagyok egész nap szinte, észre fogom venni, ha olyan témához szólnak hozzá, ami érdekel. Köszönöm!

Oh ez vagy vagy.

Értesítések
Téma követés

Nálad az előbbi volt bejelölve. Most lekapcsoltam a témát. Hahózz, ha ez így nem ok.
 
Oh ez vagy vagy.

Értesítések
Téma követés

Nálad az előbbi volt bejelölve. Most lekapcsoltam a témát. Hahózz, ha ez így nem ok.
Köszi, meglátjuk.

Szerk: Úgy néz ki működik, nem jött email azóta, reggel még kaptam erről a topikról. 👍
 
Utoljára módosított:
Érdeklődöm @viktorlantos hogy van-e lehetőség egy gyors keresés funkció beillesztésére a Bemutatkozó topikban. Olyanra gondolok, mint amilyen az Akvárium naplóknál van.
Nem egyszer folyik a szó valamelyik topikban, és jó lenne néha visszakeresni, hogy az adott nick mögött ki is van, mi a keresztneve, stb.
Mit gondolsz, kivitelezhető?
 
Érdeklődöm @viktorlantos hogy van-e lehetőség egy gyors keresés funkció beillesztésére a Bemutatkozó topikban. Olyanra gondolok, mint amilyen az Akvárium naplóknál van.
Nem egyszer folyik a szó valamelyik topikban, és jó lenne néha visszakeresni, hogy az adott nick mögött ki is van, mi a keresztneve, stb.
Mit gondolsz, kivitelezhető?
Szerintem használd bátran a nicknnevet, erre szolgál. Ha a saját nevét akarta volna nagyközönség előtt használni, akkor azt adta volna nicknévnek. Én is sokszor elrontom és a személyes ismeretség miatt a tulajdonnevükön szólítok tagokat, pedig igyekszem odafigyelni erre.
Na de nem ezért írok, hanem a keresés miatt. A keresőablakban ki tudod választani, hogy hol keressen. Vagyis ha a Bemutatkozó topikban tartózkodsz, kiválaszthatod hogy "This thread", üresen hagyod a "Keresés..." részt, a "Tőle"-hez meg beírod a nicket és megtalálod az illető bejegyzéseit.
 
Szerintem használd bátran a nicknnevet, erre szolgál. Ha a saját nevét akarta volna nagyközönség előtt használni, akkor azt adta volna nicknévnek. Én is sokszor elrontom és a személyes ismeretség miatt a tulajdonnevükön szólítok tagokat, pedig igyekszem odafigyelni erre.
Na de nem ezért írok, hanem a keresés miatt. A keresőablakban ki tudod választani, hogy hol keressen. Vagyis ha a Bemutatkozó topikban tartózkodsz, kiválaszthatod hogy "This thread", üresen hagyod a "Keresés..." részt, a "Tőle"-hez meg beírod a nicket és megtalálod az illető bejegyzéseit.
A keresztnév csak egy példa volt, belátom szerencsétlen választás volt.
De pl. emlékszem volt olyan, aki hasonló múlttal bír, mint én, de az Istennek nem jut eszembe a nickje. Regisztrálásom óta eltelt közel 7 évnyi bejegyzések bogarászásához meg nincs kedvem.
 
Érdeklődöm @viktorlantos hogy van-e lehetőség egy gyors keresés funkció beillesztésére a Bemutatkozó topikban. Olyanra gondolok, mint amilyen az Akvárium naplóknál van.
Nem egyszer folyik a szó valamelyik topikban, és jó lenne néha visszakeresni, hogy az adott nick mögött ki is van, mi a keresztneve, stb.
Mit gondolsz, kivitelezhető?

A napló egy gyűjtő fórum. A bemutatkozó pedig egy thread. Ő van a láncszem végén.
Én is csak a Jopet által javasolt részletes keresést tudom javasolni, de mindent sajnos ez sem keres.

A fórum alap keresőmotorja ennyit tud. Ennél többet csak külső szolgáltatással lehetne.
Megpróbálom a napokban feltenni az elasticsearch motort hátha segít a jobb eredményekben
 
A napló egy gyűjtő fórum. A bemutatkozó pedig egy thread. Ő van a láncszem végén.
Én is csak a Jopet által javasolt részletes keresést tudom javasolni, de mindent sajnos ez sem keres.

A fórum alap keresőmotorja ennyit tud. Ennél többet csak külső szolgáltatással lehetne.
Megpróbálom a napokban feltenni az elasticsearch motort hátha segít a jobb eredményekben
Köszi szépen Vik. :love:
Ha nem megy, akkor majd bogarászok. 🔦🔍
 
Sziasztok Adminok.

A minap próbáltam az eladó részlegen írni az egyik hirdetésre, de jogosultság hiányában nem engedi a rendszer.

Megoldható, hogy bárki válaszoljon az eladó cuccok topicban?

Erre gondolok @aquAta
 
Utoljára módosított:
Sziasztok Adminok.

A minap próbáltam az eladó részlegen írni az egyik hirdetésre, de jogosultság hiányában nem engedi a rendszer.

Megoldható, hogy bárki válaszoljon az eladó cuccok topicban?

Erre gondolok
Azért van ez kitalálva, hogy ne válljon marketplészé a forum. Vannak akik csak olvasgatni tanulgatni járnak fel, és vannak akik eléggé aktívak. Ha ezen a fórumon vásárolni vagy eladni szeretnél, megvannak a minimális követelmények, pl hsz-ek száma, rang stb. Nem kell olyan sok hozzá, hogy megtehesd Te is.
 
Azért van ez kitalálva, hogy ne válljon marketplészé a forum. Vannak akik csak olvasgatni tanulgatni járnak fel, és vannak akik eléggé aktívak. Ha ezen a fórumon vásárolni vagy eladni szeretnél, megvannak a minimális követelmények, pl hsz-ek száma, rang stb. Nem kell olyan sok hozzá, hogy megtehesd Te is.
Rendben, jogos a szabály, ha ez az ára, hogy normális keretek között lehessen fórumozni. Kösz a választ.
 
Back
Oldal tetejére