• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

A teljes beszélgetés nincs meg, vagy csak az a része, ami számot / címet tartalmazott?
Ha jobban belegondolok, talán én is az elérhetőségek miatt tartottam meg, amit megtartottam. (megesküdni nem merek rá) mint ahogy arra sem, hogy nem én bénáztam, és töröltem ki.
Az a része nincs meg ahol olyan adat van hogy tel. szám, vagy cím.
Én is a elérhetőség miatt nem törültem.
 
Megnéztem a beállításokat. Jelenleg az 1 évnél régebbi üzeneteket a rendszer automatikusan törli.
Egészen pontosan a beszélgetésben lévő utolsó üzenet óta eltelt 1 év után.
Értem, akkor azért van meg a 2018 üzenet , mert közben volt beszélgetés(2019-2020)

De viszont érdekes,mert 2018-ban megnyitott beszélgetésben,amit 2019-2020ban folytatott beszélgetés, megmaradtak a adatok.

Ami 2019-ben megnyitott beszélgetésből, a adatok eltűntek, csak a további beszélgetés maradt meg.
 
Értem, akkor azért van meg a 2018 üzenet , mert közben volt beszélgetés(2019-2020)

De viszont érdekes,mert 2018-ban megnyitott beszélgetésben,amit 2019-2020ban folytatott beszélgetés, megmaradtak a adatok.

Ami 2019-ben megnyitott beszélgetésből, a adatok eltűntek, csak a további beszélgetés maradt meg.

Más üzire irányuló korlátozást automata törlést nem találtam.
Nem lehet, hogy a beszélgetésben részt vevő másik fél törölt tartalmat?
 
Nem lehet, hogy a beszélgetésben részt vevő másik fél törölt tartalmat?
Elképzelhető. Megtelt a postaládája, és törölt pár régi üzenetet, és közte volt a enyém is.

Csak hogy nekem inkább az a furcsa és gyanús, most mind1 hogy 1 éves, vagy 2 éves a üzenet, és hogy aktív, vagy nem a beszélgetés, mért pont az a adat törlődött, amint telefon szám van, vagy cím.
 
De ezt honnan tudhatom meg?

Erre nincs loggolás/verzió kontrol. Nem erre találták ki az üzit, hogy évekig tároljuk rajta az adatot.

Ezt egyébként mindenkinek javaslom, hogy ha fontos infó van mentsétek le. A fórumot backupoljuk, de minden csak a fórumokra van kihegyezve.
Az üzi egy feature, ráadásul egy kiegészítő modul is fut mögötte. Az év közbeni frissítések stb után a fene tudja mikor történik valami, vagy futunk bele egy kompatibilitási hibába stb stb.

Adatvesztés emiatt eddig nem volt. Leginkább azt tudom elképzelni, hogy a privát beszélgetésrekre más szabályok vonatkoznak és ebbe futtok bele.
Pl kiléphet egy másik fél a beszélgetésből, vagy kirúg titeket, vagy korlátozás nélkül törölhet tartalmat üziben visszafele ha jól tudom.

Szerver oldalról a fenti 360 napos szabályon kívül más nincs.
 
Erre nincs loggolás/verzió kontrol. Nem erre találták ki az üzit, hogy évekig tároljuk rajta az adatot.

Ezt egyébként mindenkinek javaslom, hogy ha fontos infó van mentsétek le. A fórumot backupoljuk, de minden csak a fórumokra van kihegyezve.
Az üzi egy feature, ráadásul egy kiegészítő modul is fut mögötte. Az év közbeni frissítések stb után a fene tudja mikor történik valami, vagy futunk bele egy kompatibilitási hibába stb stb.

Adatvesztés emiatt eddig nem volt. Leginkább azt tudom elképzelni, hogy a privát beszélgetésrekre más szabályok vonatkoznak és ebbe futtok bele.
Pl kiléphet egy másik fél a beszélgetésből, vagy kirúg titeket, vagy korlátozás nélkül törölhet tartalmat üziben visszafele ha jól tudom.

Szerver oldalról a fenti 360 napos szabályon kívül más nincs.
Viktor,azért ennyire nem kell bele menned. Annak idején figyelmeztettél mindenkit, hogy mentse a üzeneteit. Ere jól emlékszem. Én nem is nagyon foglalkoztam vele. Ami menteni volt(tel. cím) azt már elmentettem. Csak ezzel a mai témával, visszanéztem én is a dolgokat, és tényleg hiányosak.

Számomra nem érdekes, és kösz hogy utána néztél.👍
 
Nah közben megnézem van e valami frissebb verzió az üzi kezelőből és ezt is aktualizáltam. Esetleg nézzetek rá, hátha történt valami csoda 👍

És persze azt is jelezzétek ha valami nem megy :D
 
Szia @viktorlantos!
Nem tudom,hogy jó helyre írom vagy sem, de valamiért hiába jelölök be egy témát megfigyelésre nem mindig kapok értesítést ha új bejegyzés érkezte.
Naplók esetében is és az eladó vagy kereséses témákban sem mindig pedig ott be van állítva az email értesítés is. Nem tudod ez mitől lehet?
 
Sziasztok, remélem jó helyre írom: nem lehetne egy "nano" cimkével bővíteni a választékot az akvárium naplóknál? Ha már jól megszavaztam a "kísérletet", elindítanám annak keretében az első naplómat, de azzal szembesültem, hogy egyik létező kategóriába sem stimmel...
 
Viktor,azért ennyire nem kell bele menned. Annak idején figyelmeztettél mindenkit, hogy mentse a üzeneteit. Ere jól emlékszem. Én nem is nagyon foglalkoztam vele. Ami menteni volt(tel. cím) azt már elmentettem. Csak ezzel a mai témával, visszanéztem én is a dolgokat, és tényleg hiányosak.

Számomra nem érdekes, és kösz hogy utána néztél.👍
Csatlakozom SMAdrán-hoz. Nálam sincs semmilyen életbevágóan fontos veszteség. Azóta ismét felvettük a kapcsolatot és minden OK. Nem érdemes vele több időt tölteni. Köszönöm az eddigieket is. 🙏

u.i. egyébként a csoda nem történt meg (nálam).
 
Nem méret szerint vannak a címkék, hanem napló fajta szerint

De jó, hogy ezt írtad, mert én is erre akartam kilyukadni, csak nem tudtam megfogalmazni. Mármint ellenkező előjellel: hogy a nano ebben az értelemben éppen hogy nem méretet jelent, hanem fajtát. De persze nem kardinális kérdés. Végül is, a bonsai is csak egy kicsi fa... :)
 
Ez a napló hozzászolás, nálam is problémás. Aki ma hozzászolt a naplóhoz, egyiket sem jelezte. Csak végig görgetve, vettem csak észre.
+1 a galibára, de egy napló követése sem működik. Csak annyi történik, hogy megjelenik az illető avatarja a "Online tagok" között.
 
Sziasztok. Mostanában nem voltam, még mindig nem kapok értesítést szinte semmire. Ez csak nálam van? Beállításokba be van kapcsolva.
 
Sziasztok. Mostanában nem voltam, még mindig nem kapok értesítést szinte semmire. Ez csak nálam van? Beállításokba be van kapcsolva.

Fent is jelezték már, per pill nincs megoldás.

Korábban is hektikusan mentek az üzik. A rendszer terhelés alapján küldözgeti és előfordult, hogy nem mindenről ment ki értesítő.
Lehet persze beállítás, amit felülír egy másik user oldalon.
 
Back
Oldal tetejére