• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum fordítása

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok. Mivel a fórum új helyre költözött és angol a fórum eredetije így onnan kell fordítani. Néhány helyen maradt még angol szöveg, ha találtok akkor írjátok meg itt a javasolt fordítással együtt. Köszönjük :)
 
A főoldalon az Online felhasználók alján:
Online now: 102 (members: 34, guests: 68)
A Statisztikáknál szintén: Members:
Tudom, hogy mindenkinek egyértelmű a jelentése, de ha már magyarítunk, akkor legyen ez is az. :)
 
Biztonsági beállítások: Date of Birth privacy – Születésnap megjelenítése / láthatósága
Alapbeállítás: Locale - Lokalizáció
Alapbeállítás: Notices (teljes szekció) A message-t fordították értesítésnek, nem lenne jó keverni. Talán az maradhatott volna üzenet, ez meg értesítés J (esetleg közlemény?)
Akiket tiltasz: Member to ignore – tiltandó személy / Tiltás (követés mintájára)
 
Felhasználók: Find member – Felhasználó keresése
Felhasználók: Highest-Posting Members – Legaktívabb felhasználók
 
Facebook ;) :
Be the first of your friends to like this.
- Légy Te az első a barátaid közül, akinek ez tetszik.
 
Felhasználók: a város elött van egy ’from’ az nem kellene (pl viktorlantos Administrator, Férfi, from Budapest)
Online felhasználók tooltip: See all online users – Összes online felhasználó megtekintése
Hozzászólások tooltip: Total messages posted by XY (felesleges ide a tooltip, elég egyértelmű)
Kedvelik tooltip: Number of times something posted by XY has been ’liked’ (felesleges ide a tooltip, elég egyértelmű)
Téma tooltip: You have posted X message(s) in this thread
Fórumok keresése / Témák és hozzászólások keresése: Search threads started by this member only – Csak a felhasználó által indított témák keresése
Fórumok keresése: Search Profile Posts – Keresés Profil hozzászólásokban; Posted on the Profile of Member
Profil: Profile posts – Profil hozzászólások/bejegyzések; Postings: Hozzászólások;
Postings-on belül: Post by: t3v3h, 23 perccel ezelőtt in forum: Új felhasználóknak J
Profil / információ: Find all content by XY; Find all threads by XY

Gondolom ezzel elvagytok egy darabig :) :p
 
Még nagyon új vagyok, de pár angol szavat már találtam
Fordításokon nem röhögni, az angol nem az én műfajom…még!
Bocs, ha már volt valami

Lent a sarokban ha nem vagyok bejelentkezve:
(You must log in or sign up to reply here.) – (Hozzászóláshoz jelentkezz be vagy regisztrálj!)

Topikok listájánál alul:
Showing threads 1 to18 of 18 – Ezt a /thread/ szót inkább meghagyom nektek (topik/téma/vmi)

Fönt a gyorskeresőbe kattintva a leugró ablak
-More – több/összetett keresés
-useful searches – hasznos keresések ?? o_O
-Recent Threads – új …
-Your Threads – saját …
-Your Posts – saját hozzászólásaid/posztjaid
-Your Profile Posts – profilod posztjai ?? o_O (erre nekem még nem dob ki semmit)
(Itt egy órája még voltak ilyenek is
-Search this thread only
-Search this forum only )

Már nagyon szőrszálhasogatás:
-Az „administrator” szó angolul van az adminisztrátorok neve alatt
-Tegnap a regiszrációnál kiküldött e-mail nekem angolul jött.
-Illetve angolul volt kiírva a jobb alsó sarokba, valami olyasmi, hogy –még nincs jogod hozzászólni--

Huhh...ez hosszú lett
 
Köszi, nem vészesek a fordítások. A threads-cel mi is szenvedtünk, mert nem tudjuk mire fordítani. :)
 
hát a Thread-et én alapesetben hírfolyamnak fordítanám, de itt nem állja meg annyira a helyét. Esetleg lehetne listának, listázásnak
 
Egyébként nekem az értesítés is angolul jön:
X replied to the thread Y. There may be more posts after this. - X hozzászólt az Y topikhoz...

Illetve bejegyzés "tetszikelés" után a tetszik gomb helyén /unlike/ gomb kap helyet mondjuk egy /nem tetszik/ helyett
 
Egyébként nekem az értesítés is angolul jön:
X replied to the thread Y. There may be more posts after this. - X hozzászólt az Y topikhoz...

Illetve bejegyzés "tetszikelés" után a tetszik gomb helyén /unlike/ gomb kap helyet mondjuk egy /nem tetszik/ helyett

Javítva
 
Néhány újdonságot közben betettem. Pl a nyítólapon az új fórumok és új bejegyzések doboz. És elviekben a szülinap is megy, de lehet a szülinapokat nem importálta rendesen a rendszer. Nekem legalábbis be kellett állítanom.
 
Back
Oldal tetejére