• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Forma 1

Sauber tényleg szép ,bár nekem a Haas versenygépe is nagyon bejön.Kiváncsi leszek a nagyágyúkra;)
Pfúú mostmár tükön ülök a ferráritól, így is potyogtatják az infókat hogy elhagyják a fehér színt és kicsit vörösebb lesz a piros is, egy kis feketével :D vad lesz szerintem nagyon :D
 
Azt se bánnám ha csúnya lenne ,csak verje már meg az ezüst nyilat:)
Ott a két pont, ez így van :) nagyon kíváncsi leszek az első futamra, redbullék is ott lesznek idén szinte tuti ha a rönó motor jól sikerült akkor meg pláne.

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről
 
Ott a két pont, ez így van :) nagyon kíváncsi leszek az első futamra, redbullék is ott lesznek idén szinte tuti ha a rönó motor jól sikerült akkor meg pláne.

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről
Nagy rejtély számomra a MekLáren is .Rájuk férne már egy jó idény:)
 
Nagy rejtély számomra a MekLáren is .Rájuk férne már egy jó idény:)
Túl nagy a szájuk a média felé, ez nem tetszik nekem leginkább a csapattól, honda motor ide vagy oda, azért nem kéne ezt így kommunikálni. És valamiért azt érzem hogy az idén az a honda össze fogja szedni magát a torro rossonál, legalábbis remélem :)
 
Túl nagy a szájuk a média felé, ez nem tetszik nekem leginkább a csapattól, honda motor ide vagy oda, azért nem kéne ezt így kommunikálni. És valamiért azt érzem hogy az idén az a honda össze fogja szedni magát a torro rossonál, legalábbis remélem :)
Nagy száj szerintem egy védekezési kényszer volt a média felé.Ugyanis kellett egy bűnbak,ha a kasztni tényleg olyan jó volt mint említették állandóan.Viszont így hogy nem jöttek az eredmények 3 éven keresztül,a motorszállítón csattant minden.Azért valljuk be ,szerintem nem így számolt a Honda a visszatéréssel.Én remélem ,hogy az idén már megbízhatóságban,és teljesítményben is felnőnek a nagyokhoz.
És ki tudja.Már most mondogatja az öreg Red Bullos ,hogy ha az STR -nél bejön a Honda ,lehet az anyacég is áttér jövőre a japán motorra.
 
Nagy száj szerintem egy védekezési kényszer volt a média felé.Ugyanis kellett egy bűnbak,ha a kasztni tényleg olyan jó volt mint említették állandóan.Viszont így hogy nem jöttek az eredmények 3 éven keresztül,a motorszállítón csattant minden.Azért valljuk be ,szerintem nem így számolt a Honda a visszatéréssel.Én remélem ,hogy az idén már megbízhatóságban,és teljesítményben is felnőnek a nagyokhoz.
És ki tudja.Már most mondogatja az öreg Red Bullos ,hogy ha az STR -nél bejön a Honda ,lehet az anyacég is áttér jövőre a japán motorra.
Persze, védekeztek bár Wéber Gabi tavaly az egyik adásban az elemzésben azt mondta hogy oké honda motor stb, de a kasztnin is van még mit csiszolni mert volt valami mérés vagy mi a fene és azért az se volt olyan tökéletes és ezt vesézték ki.
A redBull meg azért mondogatja ezt mert a rönó tavaly kijelentette hogy 2019től már nem akar motort adni egy nagyon erős riválisnak vagyis a Redbullnak, és ezért igazából már sokan tényként is kezelik hogy 2019től már a RedBull is Hondával fog versenyezni mivel merci ferrari biztos hogy nem ad nekik, más meg nem igen marad ha csak nem kezdenek el saját motort gyártani. Én szerintem közösen meg fogják csinálni frankóra azt a honda motort. RB-nek van pénze, igazol jó motormérnököket és meg is lesz az eredmény pár éven belül :)
 
Persze, védekeztek bár Wéber Gabi tavaly az egyik adásban az elemzésben azt mondta hogy oké honda motor stb, de a kasztnin is van még mit csiszolni mert volt valami mérés vagy mi a fene és azért az se volt olyan tökéletes és ezt vesézték ki.
A redBull meg azért mondogatja ezt mert a rönó tavaly kijelentette hogy 2019től már nem akar motort adni egy nagyon erős riválisnak vagyis a Redbullnak, és ezért igazából már sokan tényként is kezelik hogy 2019től már a RedBull is Hondával fog versenyezni mivel merci ferrari biztos hogy nem ad nekik, más meg nem igen marad ha csak nem kezdenek el saját motort gyártani. Én szerintem közösen meg fogják csinálni frankóra azt a honda motort. RB-nek van pénze, igazol jó motormérnököket és meg is lesz az eredmény pár éven belül :)
...vagy az Aston Martinnal karöltve csinálják a saját erőforrást ;)
 
Hajrá.Amennyire én figyelem az eseményeket,napi szinten benne vagyok a témában:)

Három motoros szabály. Vélemény?
Szerintem egy rohadtul nagy hülyeség. Félek hogy nem lesz verseny a sok spórolás miatt, eddig se nagyon volt csak a vonat, de tavaly azért volt egy két izgis futam, talán hála a ferrarinak amíg nem ekzdtek el kicsit bénázni a dolgokkal. De ebből a három motorból szerintem semmi jó nem fog kisülni. (max elsülni :D )
 
Három motoros szabály. Vélemény?
Szerintem egy rohadtul nagy hülyeség. Félek hogy nem lesz verseny a sok spórolás miatt, eddig se nagyon volt csak a vonat, de tavaly azért volt egy két izgis futam, talán hála a ferrarinak amíg nem ekzdtek el kicsit bénázni a dolgokkal. De ebből a három motorból szerintem semmi jó nem fog kisülni. (max elsülni :D )
Egyetértek.Nagyon friss még ez a hybrid rendszer.Ha nem a MGU-H akkor az MGU-K adta meg magát.Szerintem sem lesz ennek jó vége .Hagyhatták volna a régi szabályt még
 
Egyetértek.Nagyon friss még ez a hybrid rendszer.Ha nem a MGU-H akkor az MGU-K adta meg magát.Szerintem sem lesz ennek jó vége .Hagyhatták volna a régi szabályt még
Lehetett volna több is nyugodtan, ez a sport hiába akarják hogy olcsó legyen, soha nem lesz az. Úgy dobálóznak a milliárdokkal mint én a százassal1a boltban, egy motor ide vagy oda nem oszt nem szoroz.

Tapatalkkal küldve az én D6503 eszközömről
 
Megérkeztek a nagyok :D Itt a Merci ami szerintem hát nem a végleges autó, itt tuti trükk van mert nem sok mindent lehet újdonságok terén felfedezni. (Az oldaldoboz kicsit más és a felső légbeömlő lett szűkebb) De ez csak az én véleményem. Ha ez az idei autó akkor apró finomításokat tettek az idei évre való tekintettel és év közben fognak nagyot fejlődni :D


XPB_923272_1200px.jpg

És a gyönyörűséges ferrari :D Ha olyan jó lesz az autó mint amilyen a bemutatója akkor idén VB-t avatunk :D Gyönyörű lett a festése fehér nélkül, glória elég elfogadható, de ettől még rühellem, a pilóták feje se fog látszani ettől. Oldaldobozt továbbfejlesztették ők is, sokkal szűkebb légbeömlők, reméljük nem a minőség kárára fog menni a fogyókúra :D
Egy szóval Vagány , még egy szóval Forza :D

28235192_1996830483679899_4394804997514835175_o.jpg

Mattia Binotto:
„Igyekeztünk megtartani az erősségeit, a koncepció agresszivitását, azaz egy olyan autót, amely korábban nagyon erős volt a lassabb pályákon. De tudtuk, hogy a nagy tempójú pályákon viszont javítanunk kell a teljesítményen, valamint a megbízhatóságon is.”

„A legnagyobb különbséget a tavalyhoz képest megnövelt tengelytáv jelenti. Az oldalsó légterelőkkel még agresszívebbek voltunk, itt is van eltérés az előző évhez képest. És összességében a csomagolás terén is fantasztikus munkát végzett a csapat. Ha megnézzük, rendkívül karcsú a kocsitest.”
 

Attachments

  • f1-ferrari-sf71h-launch-2018-ferrari-sf71h.jpg
    f1-ferrari-sf71h-launch-2018-ferrari-sf71h.jpg
    96.3 KB · Megtekintések: 0
Utoljára módosított:
A McLaren is megmutatta "bájait" :) Nekem személy szerint nem tetszik, aeroban pedig aztán szinte semmi nem látszik talán az első szárnyon kívül ami extrás lenne. Szerintem itt nagyobb volt a száj mint a rá fordított meló, nem szimpatikus valamiért ez a csapat, de persze mindenkinek más a véleménye, ezen nem fogunk összeveszni :D

MCL33_Website1.jpg
 
Szerintem a Sauber lett a legszebb,és a bemutatkozó videójuk is a legütősebb;)
A második nálam a Haas ,majd a McLaren.Nagyon jól néz ki ez a papaya és kék kombó.
 
Back
Oldal tetejére