• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Forma 1


Nem tudom mi lesz ennek a házasságnak a vége, de ha pár versenyen belül nem javul, jobban járnak ha ki sem állnak a garázsból az biztos szinte. Hát majd kiderül, sajnálom a mekit, de hát ők tudják mi megy a háttérben.
Már lázban vagyok, alig várom hogy szombat reggel legyen és újra száguldjon a cirkusz és ami a legfontosabb hogy a ferrari remélem remekelni fog :D
 
Nem tudom mi lesz ennek a házasságnak a vége, de ha pár versenyen belül nem javul, jobban járnak ha ki sem állnak a garázsból az biztos szinte. Hát majd kiderül, sajnálom a mekit, de hát ők tudják mi megy a háttérben.
Már lázban vagyok, alig várom hogy szombat reggel legyen és újra száguldjon a cirkusz és ami a legfontosabb hogy a ferrari remélem remekelni fog :D
Egy 2021-ig tartó szerződés megy a háttérben :(
 
Egy 2021-ig tartó szerződés megy a háttérben :(
Van abban a szerződésben egy rész állítólag, hogy fel is bonthatják, m4sporton valamit olvastam róla, igazából jó lenne ha a Honda megoldaná a gondokat, de lássuk be, azért nem kis gondok vannak azzal a motorral, meglátjuk mire mennek.

Tapatalk Sony Z2
 
Kubica horror balesete 2007-ből.


A hétvégén már verseny van! Jó szórakozást mindenkinek hozzá!

Ilyen és ehhez hasonló balesetektől mentes szezon legyen azért :) A tavalyi Alonso Gutierrez incidens is elég csúnya volt pont Ausztráliában, nem voltam benne biztos hogy Alonso onnan épkézláb kiszáll.
Szabadedzések egyelőre semmi biztatót nem mutatnak a Ferrari javára sajnos, de remélem most ők azok akik altatnak :D Sajna ismét egy merci győzelem kezd körvonalazódni :(
 
Ilyen és ehhez hasonló balesetektől mentes szezon legyen azért :) A tavalyi Alonso Gutierrez incidens is elég csúnya volt pont Ausztráliában, nem voltam benne biztos hogy Alonso onnan épkézláb kiszáll.
Szabadedzések egyelőre semmi biztatót nem mutatnak a Ferrari javára sajnos, de remélem most ők azok akik altatnak :D Sajna ismét egy merci győzelem kezd körvonalazódni :(
Nem hittem a szememnek, azt hittem a tavalyi híreket olvasom......

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Nos hát akkor maranellóban szóljanak azok a harangok :D De jó volt ezt végre látni! :) Lehet az évben az első és utolsó volt de ez már nagyon kellett a csapatnak és a szurkolóknak! :) Meglátjuk mit hoz a jövő. :)
 
Nos hát akkor maranellóban szóljanak azok a harangok :D De jó volt ezt végre látni! :) Lehet az évben az első és utolsó volt de ez már nagyon kellett a csapatnak és a szurkolóknak! :) Meglátjuk mit hoz a jövő. :)
Igen jó volt bizony.
Ugyan eseménytelen volt a futam ,de erőből tudták megverni a Mercedest.Ahogy a közvetítésben Wéber Gabi mondta ,a vörös autó versenykörülmények között most gyorsabb az ezüst nyilaknál.És a gumikezelés is jobb náluk.Egyenlőre .....de maradjon is így.
Végre.(y)
melbourne_f1_edz_41-620x414.jpg
 
Senna a kedvenc a mai napig. Senki hozzá foghatót nem láttam eddig versenyezni. Egy igazi titán volt. Ez egy tökéletesen összevágott videó néhány jó pillanatáról.
 
A Villeneuve-Schumacher incidens, 1997. Nagy idők voltak azok. Rémületesen feküdte az utat az a Williams.
 
Back
Oldal tetejére