• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Forma 1


Követem folyamatosan az m4sport boxutca oldalát és olvasom a nyilatkozatokat, beszámolókat stb.. a ferrari iszonyat meggyőzően csinálja azt amit csinál, ebből vagy egy hatalmas koppanás lesz vagy egy hatalmas VB :D Koppanás csak azért mert most ellövik minden tartalékukat és hajtanak folyamat hogy a tesztekből elmondják hogy királyok vagyunk és a futamokon meg a többi csapat előveszi a tartalékait a motorokból és sehol nem lesznek. A redbull pl még semmit nem villantott, csinálgatják de nagyon csöndben mindent, ma a teszt után lesz az első ferraris nyilatkozás vettel részéről az eddigi hírzárlat miatt, kíváncsi leszek ő mit nyilatkozik majd az autóról bár biztos csak a kötelezőt hogym inden nagyon tök jó, nagyon szép és Vb-k leszünk.
Mindenesetre reménykedem azért, hátha lesz egy jó ferrari szezon végre :)
 
Második teszthét első napja.;)
Hamilton szerint az előszezon jelen szakaszában már nem ők számítanak fő esélyesnek, hanem olasz ellenfeleik. „Azt hiszem, most már a Ferrarinak kell lennie a favoritnak” – mondta, amikor arról kérdezték, még mindig a Mercedes-e az első számú esélyes. „Nem tudjuk levenni róluk a szemünket, hiszen nagyszerű munkát végeznek” – tette hozzá.

http://www.m4sport.hu/2017/03/07/hamilton-szerint-a-ferrari-a-favorit/
 
Utoljára módosított:
Mindeközben a Hondának olyan csúcstechnológiákkal akadt problémája, ami már a Forma 1-nek is a felsőfokát jelenti: Olajtartály, gyújtógyertya
 
Mindeközben a Hondának olyan csúcstechnológiákkal akadt problémája, ami már a Forma 1-nek is a felsőfokát jelenti: Olajtartály, gyújtógyertya
Már-már nevetség tárgya lesznek :(Pedig jó lett volna ha összekpják magukat az idénre:whistle:
 
Elképzeltem, hogy az lesz, hogy már a teszten letisztázzák az erőviszonyokat, és az első kivételével a többi csapat az első versenyen bejelenti, hogy már inkább a 2018-as szezonra koncentrálnak. :D
Amúgy remélem hogy a Ferrari tényleg erős és lenyomja a Merciket.
 
Elképzeltem, hogy az lesz, hogy már a teszten letisztázzák az erőviszonyokat, és az első kivételével a többi csapat az első versenyen bejelenti, hogy már inkább a 2018-as szezonra koncentrálnak. :D
Amúgy remélem hogy a Ferrari tényleg erős és lenyomja a Merciket.

Most hogy az egész m4sport ezt a ferrari kiválóságot nyomatja a tesztek kezdete óta, már én is úgy beleéltem magam egy esetleges ferrari győzelembe hogy hihetetlen. Remélem a legjobbakat, nagyon jó formában vannak, látszik hogy az autójuk is elég jól összerakott, csak aztán kitudja mennyi tartalék van annál a nyavalyás mercinél aki a tesztek kezdete óta ügyesen altat és hangoztatja hogy már bizony a ferrari a favorit autó. :D
 
csak a hanghoz szólnék hozzá, mert amúgy nem vagyok nagy f1 rajongó, néha megnézem.
szóval: ezek a turbós motorok végre hoztak hangot is. az eddigi 18ezren pörgő fűnyírómotorok nyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiűűűűűűűűűűűje bazira seholsincs ehhez képest, hiába volt hangosabb. most végre izgalmas is.
Élőben jó hangja van ezekenek a motoroknak, sokkal brutálisabb, mint a TV-ben. A turbófeltöltőt nagyon lehet hallani ahogy dolgozik, kicsit porszívó feelinges, de vagány a hang.
 
Elképzeltem, hogy az lesz, hogy már a teszten letisztázzák az erőviszonyokat, és az első kivételével a többi csapat az első versenyen bejelenti, hogy már inkább a 2018-as szezonra koncentrálnak. :D
Amúgy remélem hogy a Ferrari tényleg erős és lenyomja a Merciket.
Ámen;)
 
Back
Oldal tetejére