• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Florestas Submersas - A világ legnagyobb Nature Aquariuma

Ma már fotózta az öreg

10495037_770496143036453_9103417716159135075_o.jpg
 
20,000 kg of vulkáni kő
8,000 kg of dekorhomok
8,000 kg Aquasoil ADA Amazonia
3,500 kg ADA Power Sand Special Large
2,500 kg of pumice
2,000 kg fa?

70 fémhalogén 800W teljesítménnyel darabonként! Vegye színhőmérsékletű lámpákkal. 6000K és 10000K
4 óriás szűrő tekeri a vizet.

Valószínűleg csak április végétől látogatható a kiállítás. Addig a szerény mennyiségű amazonia miatt vízcserék mennek :D;):)
 
20,000 kg of vulkáni kő
8,000 kg of dekorhomok
8,000 kg Aquasoil ADA Amazonia
3,500 kg ADA Power Sand Special Large
2,500 kg of pumice
2,000 kg fa?

70 fémhalogén 800W teljesítménnyel darabonként! Vegye színhőmérsékletű lámpákkal. 6000K és 10000K
4 óriás szűrő tekeri a vizet.

Valószínűleg csak április végétől látogatható a kiállítás. Addig a szerény mennyiségű amazonia miatt vízcserék mennek :D;):)
Tessék....hát ez miatt a projekt miatt volt hiánycikk az Amazónia tavaly:whistle:
 
20,000 kg of vulkáni kő
8,000 kg of dekorhomok
8,000 kg Aquasoil ADA Amazonia
3,500 kg ADA Power Sand Special Large
2,500 kg of pumice
2,000 kg fa?

70 fémhalogén 800W teljesítménnyel darabonként! Vegye színhőmérsékletű lámpákkal. 6000K és 10000K
4 óriás szűrő tekeri a vizet.

Valószínűleg csak április végétől látogatható a kiállítás. Addig a szerény mennyiségű amazonia miatt vízcserék mennek :D;):)
:eek:
Nagyon komoly számok ezek...
 
Ritkán fordul elő, hogy tött tucat ember az akváriumban állva készíti a berendezést :)

10960418_10153044173587459_7698027514692170834_o.jpg
A kék szalagokkal tuti vérnyomást mérnek :)
Ilyen vastag akváriumot Máltán láttam a nemzeti akváriumban. Már ott azon agyaltam, hol lehetne ilyen vastag üveget venni. Mondjuk az árától valószínűleg dobnék egy hátast :D

Egyébként le a kalappal Amano bácsiék előtt. Marketing ismét 5*-ös
Európa már így is kezdi felkapni az akvakertészetet, mellette még összehoznak egy ilyen monumentális projektet. Ennek van reklám értéke. Ráadásul ahogy sejtem az akvárium környékén csak ADA feliratot lehet majd látni. Ez egy jó befektetés lesz...
 
Európa már így is kezdi felkapni az akvakertészetet, mellette még összehoznak egy ilyen monumentális projektet. Ennek van reklám értéke. Ráadásul ahogy sejtem az akvárium környékén csak ADA feliratot lehet majd látni. Ez egy jó befektetés lesz...

Ez egy hatalmas szerencse a régiónak. Biztosan sokat lendít majd a növényezésen. (y)
Érdekes, hogy miért éppen Portugáliában készült, amikor náluk sokkal erősebb gazdasági hátterű országok is vannak.

Az pedig fantasztikus, hogy 1 hét alatt megépítették és elindították a monstrumot.
 
Ez egy hatalmas szerencse a régiónak. Biztosan sokat lendít majd a növényezésen. (y)
Érdekes, hogy miért éppen Portugáliában készült, amikor náluk sokkal erősebb gazdasági hátterű országok is vannak.

Az pedig fantasztikus, hogy 1 hét alatt megépítették és elindították a monstrumot.
A kérdés nagyon jó, hogy miért pont Portugália.
 
A kérdés nagyon jó, hogy miért pont Portugália.
Egy ideje én is ezen töprengek. Kellemes klíma és CR7, és itt el is fogyott a lendülete az országnak. Ráadásul periférián van nem kicsit. Berlin geo- és gazdaságpolitikailag is főnyeremény lett volna Európa kellős közepén, persze ezt csak én álmodom, biztos kitalálták miért pont oda került. ;)
 
Egy ideje én is ezen töprengek. Kellemes klíma és CR7, és itt el is fogyott a lendülete az országnak. Ráadásul periférián van nem kicsit. Berlin geo- és gazdaságpolitikailag is főnyeremény lett volna Európa kellős közepén, persze ezt csak én álmodom, biztos kitalálták miért pont oda került. ;)

Reméljük most már a pénzben nem szenvedő németek is rálicitálnak majd :)
 
Back
Oldal tetejére