• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Florestas Submersas - A világ legnagyobb Nature Aquariuma

Hol olvastál róla infókat?

Titkolózás megy így sok anyag nem kerül ki.

A lengyel ADA (Adam) a németektől Jurijs és a spanyol ADA csapat is kint van és épít, de beszélni nem beszélnek róla.
Van még egy kis idő a nyitásig. Szerintem óriási projekt és invesztálás el tudom képzelni, hogy mindenkivel titoktartásit írattak alá.
 
Titkolózás megy így sok anyag nem kerül ki.

A lengyel ADA (Adam) a németektől Jurijs és a spanyol ADA csapat is kint van és épít, de beszélni nem beszélnek róla.
Van még egy kis idő a nyitásig. Szerintem óriási projekt és invesztálás el tudom képzelni, hogy mindenkivel titoktartásit írattak alá.
Láttam a képeket a FB-on.De nem tudtam,hogy ök is építenek!Nem semmi megtiszteltetés!
 
Láttam a képeket a FB-on.De nem tudtam,hogy ök is építenek!Nem semmi megtiszteltetés!

És hatalmas meló.

Nem tudom hányan melóznak rajta, de a szerszám felhozatalból ítélve lehetnek néhányan :)

10426108_938547422829594_1390516071034035664_n.jpg
 
Jó hosszú titoktartás,de valószínű meg fogja érni :)
Aztán lehet fognak kiszivárogni kémfotók....:snaphappy:
 
A neten már írják is a portugálok, hogy ma befejezték a munkát 5 előtt.

Remélem legalább egy jó videó lesz az eseményről. :)
--- most hogy jó a verda megint, nyáron el kellene csalni a családot arrafelé :)
 
Azt lehet tudni az akváriumról, hogy olyan "önellátó" lesz mint Amano magán akváriuma? Tehát hogy csak a szűrést oldják meg kívülről?
 
Azt lehet tudni az akváriumról, hogy olyan "önellátó" lesz mint Amano magán akváriuma? Tehát hogy csak a szűrést oldják meg kívülről?

A tengeri akváriumokhoz való vizet közvetlen a tengerből kapja az épület. De hogy a növényes hogyan működik majd az passz. :)
 
Nekem az ugrott be először,mennyi RO-t kell gyártaniuk vízcserétől vízcseréig:LOL:Monumentális lesz az beztos.Meglesném egyszer.
@viktorlantos lehet kellene egy akvakertészes utazást szervezni,és konvojban kiautózni egy/a jó kis csapattal:);)
 
Back
Oldal tetejére