• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Florestas Submersas - A világ legnagyobb Nature Aquariuma

Igen tudom, vannak mindenféle tápgolyók. Csak igazából nem találok magyarázatot rá, hogy ennyi munka után minek kellene ilyen hamar , vagy egyáltalán szétbontani.

Eleve úgy kell felfogni ezt mint egy bármilyen időszakos kiállítást pl múzeumokban. Talán azért nehezebb feldolgozni, mert tudjuk mennyi meló, pénz és energia volt mögötte. De ezt a szervezők így kalkulálták idő, költség és látogatói bevétel oldalon.
Az akvárium simán elpöfögne ezzel a karbantartással még évekig. Gyakorlatilag top formában van folyamatosan. Ezt brutál karbantartással, növény ápolással és ha kell növény cserékkel érik el.

Azt el tudom képzelni, hogy az első időszakban egy ilyen kiállítás milliókat vonz, aztán a látogatói számok miatt folyamatosan néhány évente mást kell mutatni.

Sajnos ez az egyetlen ilyen projekt. És nem nagyon valószínű, hogy rövidesen valami hasonlót láthatunk európában. Nézzétek meg amíg lehet.
 
Sajnos mikor ott voltam az nem saját szervezés volt és csak végig rohanni tudtam az épületet, hogy kiérjünk zárásig. Úgy bántam, hogy a család nincs velem és nem látja ezt a csodát. Aztán meg azt, hogy az idő miatt én sem, pedig ott vagyok. Most meg elbontják...:( Nem tudom sikerül-e összevakarni a dodót addigra, hogy kimenjünk, de rágyúrok.
 
Örömmel konstatáltam a szeptemberi időpontot. Addigra biztos elkel az egyik vesém és kimegyünk a családdal megsasolni bontás előtt. Másrészt persze nem tudtam gép előtt lenni a közvetítéskor így hálás vagyok, hogy utólag is vissza lehet nézni. Nagy köszönet a GA csapatának!:happy:
 
Sziasztok!

Addigra biztos elkel az egyik vesém
Szerintem ennél többet ér a kisujjad vége is.
Februárban megyünk liszaboni átszállással az Azori szigetekre (egyik irányban Portót érintve) és a 4 repülőjegy összesen 28e. Ft.
Természetesen Annamari úgy szervezte az utat, hogy Liszabonban legyen 12 óránk, tudjátok mit fogunk addig megnézni.... .

AmegA
 
Sziasztok!


Szerintem ennél többet ér a kisujjad vége is.
Februárban megyünk liszaboni átszállással az Azori szigetekre (egyik irányban Portót érintve) és a 4 repülőjegy összesen 28e. Ft.
Természetesen Annamari úgy szervezte az utat, hogy Liszabonban legyen 12 óránk, tudjátok mit fogunk addig megnézni.... .

AmegA
Akkor jó, mert ujjakból több van. :D A viccet félretéve én drágább jegyekre bukkantam. Na de elkezdem ezt jobban körbejárni és szervezni. :)
 
Én is mennék akkor;)
Szerintem egy busz simán megtelne... csak hát a menetidő...:rolleyes: De akár a szlovén, olasz, francia, spanyol "GA" boltokat (ha van ilyen), vagy természeti csodákat, látnivalókat, mondjuk ami kicsit kötődik a hobbihoz, útba lehetne ejteni, és akkor a pár napos út sem lenne unalmas(y)
 
Back
Oldal tetejére