• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Filipe Oliveira Workshop - 2019.02.16. Szombat - Green Aqua

A leadott növénylista alapján patent lesz!

10x Anubias barteri var nana mini mini
10x Anubias barteri var nana Paxing
10x Anubias barteri var nana 'Pangolino'
10x Bolbitis heudelotii
5x Microsorum pteropus trident
5x Bucephalandra lamandau mini red
20x Rotala species Green
20x Rotala rotundifolia
20x Rotala H'Ra
20x Rotala Yao Yai
20x Rotala Orange Juice
20x Ludwigia arcuata
10x Cryptocoryne beckettii
15x Cryptocoryne parva
20x Juncus repens
10x Micranthemum species Monte Carlo
10x Eleocharis sp minima - In Vitro Cup
5x Hygrophila pinnatifida - In Vitro Cup
10x Weeping moss - In Vitro Cup

Csak azt szeretném tudni, hogyan jutott Filipe a bevásárlólistámhoz?!? 🤔
 
FONTOS!

Aki jön az eseményre és szeretné hallani a tolmácsot, telepítse fel a telefonjára az alább linkelt alkalmazást (az oldalon tudsz választani iphone, android, windows, minden van) és hozzon magával a telefonhoz való fülhallgatót! A tolmácsolás ezen az applikáción keresztül zajlik majd. Töltsétek is fel a telefont, nehogy menet közben lemerüljön :)

 
Sziasztok!

Köszönöm a lehetőséget!
A fordítás elég jó sikerült, szinte minden értettem.
Jó volt találkozni sok ismerős kertésztárssal!
Sajnos egy negatívum volt, .... szembesülnöm azzal, hogy ettől a szinttől fényévekre vagyok!
Amit Filipe 4 óra alatt összerakott (szünettel együtt) az nekem négy hétig tartana.
Mindvégig fenntartotta a figyelmemet az első kő berakásától a dekorhomok beszórásáig.
Hiába próbáltam kritikusan követni az építést, mindent annyira a helyére tett, hogy semmire nem tudtam azt mondani, hogy ezt vagy azt másképp csinálnám.
Az előző bemutatóhoz képest amin részt vettem igazán pozitív csalódás volt és nem csak azért mert tolmácsolták.
Nagyon lazán és mégis összeszedetten vitte végig a berendezést.
Örülök hogy részt vehettem ezen a nagyszerű eseményen!

Örök hálám Csillának (@star67 ) hogy segített egy rövid beszélgetés erejéig Filipe-vel felvennem a kapcsolatot és Ritának (@tsokee ) a közös fotó elkészítéséért!

Csak egy képet csináltam, de itt is látszik Filipe dinamizmusa, alig látni a kezét :D:
73125

Köszönettel!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Köszönjük mindenkinek aki ellátogatott a workshopra és bár kicsit tovább nyúlt, mint terveztünk (eredetileg 3 órát terveztünk a teljes berendezésre), reméljük mindenki jól érezte magát.
Filipe remek előadó és még nekünk is volt pár újdonság a módszerei között. Nagyon jól érezte magát és ha minden igaz visszatér hozzánk májusban a 10. szülinapi ünnepségünkre.

👍:)

73127

73128

73129

73130

73131

73132

73133

73134

73135
 
Back
Oldal tetejére