• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Festett halak

és kinek a kezét törnéd el emiatt?
A boltosét aki csinálja, vagy az idiótáét aki megveszi... ha senki nem akarna ilyen 'torz' mintájú halakat nem tetoválnák agyon szegényeket :(
 
és kinek a kezét törnéd el emiatt?
A boltosét aki csinálja, vagy az idiótáét aki megveszi... ha senki nem akarna ilyen 'torz' mintájú halakat nem tetoválnák agyon szegényeket :(
Nem kell teroválni sem! Nekem voltak Pink Dánióim amikről csak a vásárlás után hónapokkal tudtam meg, hogy valami korall génjeivel keresztezve tenyésztették ki.
 
Nem kell teroválni sem! Nekem voltak Pink Dánióim amikről csak a vásárlás után hónapokkal tudtam meg, hogy valami korall génjeivel keresztezve tenyésztették ki.
az megint más mint amiről a videó szól ;)
a keresztezések kevésbé ellenszenves dolgok, számomra legalábbis.
 
és kinek a kezét törnéd el emiatt?
A boltosét aki csinálja, vagy az idiótáét aki megveszi... ha senki nem akarna ilyen 'torz' mintájú halakat nem tetoválnák agyon szegényeket :(
Ha nem lenne rá igény, nem csinálná. Sajnos azért van igény rá, mert egyrészt "teremtettek", másrészt mert sokan nem is gondolnak bele a dolog hogyan és mikéntjébe. Végül van az a csoport, aki tisztában van vele, de lesz@rja, mert számára menőn néz ki, hogy benne van a csaja neve és őt csak ez érdekli. Szerencsére élőben nem láttam még tetovált halat, csak az ominózus dániókkal találkoztam én is.
 
Aki kicsit is foglalkozik a tetoválás/testmódosítás művészetével annak ez most nem volt újdonság. Én valamikor 2010 környékén olvastam róla először, hogy kínában egy tetováló művész állt elő a tetovált aranyhalakkal. Majd nem sokkal később amerikában kezdett el egy tetováló dinszókat tetoválni. Ott az állatvédők tettek ellene, hogy ne folytassa tovább a disznók tetoválását. Ő elutazott kínába és ott folytatta tovább. Kínában az állatok jogai kb egyenlőek a nullával így ott szabadon lehet tetoválni rájuk.
Természetesen én sajnálom ezeket az állatokat és be is tiltanám az ilyesfajta “művészetet”.
 
Mikor tiltották be itthon halak festését?
Én szerintem kb. két éve még láttam festett halat valamelyik bevásárlóközpont "halas" boltjában. :(
 
Back
Oldal tetejére