• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Féléves álom

Már azt hittem felhagytál a hobbival!:D
A 3. remélem lány lesz mint minálunk!
Ezzel a hobbivalnem tudok felhagyni! Imádom!
A 3. gyerkőccel kapcsolatosan már csak a feleségemet kell meggyőzni, de én már nehezen tudom 2 fiú után a kislányt garantálni :D
 
Ezzel a hobbivalnem tudok felhagyni! Imádom!
A 3. gyerkőccel kapcsolatosan már csak a feleségemet kell meggyőzni, de én már nehezen tudom 2 fiú után a kislányt garantálni :D
Ilyenkor mindig eszembe jut faterom esete, 2 lánygyerek (nővéreim) után, épp vitte anyumat a kórházba, mivel megindult a szülés, útközben persze defektet kapott a kocsival, kiszállt, meglátta a kereket, majd felkiáltott ejjjj ez is lány lesz... :ROFLMAO: és mégse. :p:D
 
ygyzu2uh.jpg

Nyírni kellene :)
 
Az akinak meg vannak számlálva a hetei :)
Szép volt, jó volt, első növényesnek kiváló volt. Megy a háztól a kis fekete ragasztásúm és nemsokára érkezik a helyére egy opti.
 
Sziasztok!
Nos,én szeretnék egy nagyon szép növényes akit amibe beleférnek a halaim is,ez így elsőre nagyon lehetetlennek tűnik számomra mivel a haramiák kihúzgálják reggelre amit előtte való este visszaültetek.
A nálam lévő medencének komoly története van!Már ha a felét leírnám nektek tuti azonnali kitiltással jutalmaznátok:)
Csak azon csodálkozom,hogy az alapján amit megtudtam az elmúlt egy hónapban erről a művészetről még egyáltalán van élet az üveg mögött!
A halaim egy része konkrétan 2 csodálatosan szép öves díszcsík folyamatosan a bolondját járatják velem,mindig megviccelnek valamivel.
Szóval imádom azt a kis üveg mögé zárt nyüzsgő nyugalmat:)
Egyszerűen fantasztikus!
 
Back
Oldal tetejére