• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Féléves álom

A napokban 1 éves lesz az akim :D
Nagyon jó tapasztalatgyűjtés volt ez az időszak, sokat szívtam, de nagyon sokat gyönyörködtem is.
A születésnap közeledte megfogalmazott bennem egy új projektet, egy garnis akit. Lassan megkezdem a cuccok összegyűjtését (vagyis azt már teszem egy éve :ROFLMAO:) és nyitok egy naplót is neki. A kialakításhoz szükséges dekorok, szűrő egyéb más cuccok adottak, a CO2 rendszerem megosztásához szükséges dolgokat még be kell szereznem. szekrény adott, akit lassan készítik, világítás is érkezik hozzá. Nem lesz egy brutál költségvetésű aki, de mindenképpen igényesen szeretném kialakítani a forrásokhoz mérten. Az aki hightech lesz, ebben fogom tartani a brémai csapatomat ha át tudom halászni őket) ;)
Addig is egy hajdani- és egy a napokban készült kép a születésnaposról, amolyan honnan hová jutottunk ;)

P1080154b by Maciskac, on Flickr
P1090893.JPG
 
Tegnap megtakarítottam a csöveket. Egyrészt kellően barnásak voltak, másrészt látványosan lecsökkent a vízhozam.
Szétkaptam a reaktort is, kiderült, hogy a mech-pro két darabja már a csőben figyelt. Kiszedtem a reaktorból több darabot is, így kb. az 1/3-ig van benne és az aljába beletettem egy kis szúnyoghálót is, hogy elkerüljem a darabkák beakadását a csőbe.
Retek kitakarítva, vízhozam ötös! (y)
 
Köszi!
Tényleg nem volt sok értelme seiryu köveket vásárolnom, mert nem látszik belőlük sok minden. ;)
Majd a következő kialakításban talán...
 
Ismételten elszaporodtak a tányércsigák, így ma új lakók érkeznek két helena személyében! ;)
Most itt mászkálnak a munkahelyi asztalomon egy fél literes pet palackban, 4 óra után csobbannak az akiban. :D
 
A mai etetésnél kissé meglepődtem, mert a kaja beszórásakor valami apróság végigsuhant a víz felszínén. Jobban megnézve rájöttem, hogy kis félcsőrös csukáim születtek ;) Égen-földön 2 picurt számoltam össze.
 
A mai etetésnél kissé meglepődtem, mert a kaja beszórásakor valami apróság végigsuhant a víz felszínén. Jobban megnézve rájöttem, hogy kis félcsőrös csukáim születtek ;) Égen-földön 2 picurt számoltam össze.

wow gratula a kicsikhez! :)
 
Régen jelentkeztem! Hőségriadó van idehaza is. :(
Még a hét elején tudtam kontrollálni a dolgot, de tegnapra már nagyon átmelegedett a házunk, estére felkúszott 26,5 C-re, klímánk sajnos nincs.
Egy CRS feladta a küzdelmet :cry: szerdán. Rohadt nagy a hajtás a melóban és csak 6 után értem haza, ez megpecsételte a sorsát. Amúgy 2x12 cm venti és 2x4,5 cm ventivel hűtöm a vizet vagyis próbálom lentebb tartani a hőmérsékletet az akiban. Fél literes pet palackokba vizet nyomattam, lefagyasztom és időnként egyet-egyet bevágok a vízbe. Nagyon remélem, hogy sikerül átvészelni már ezt a pár napot :oops:
 
Back
Oldal tetejére