• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Február 4. Luigi esemény

Nagy köszönet Nikinek és Atinak a vendéglátásért és a többieknek a sok nasiért. Örülök, hogy személyesen is találkozhattam olyannal, akivel még nem volt lehetőségem.:) Még ha a neveket már 5 perccel később nem is tudtuk megjegyezni, igaz Niki?:D
 
Köszönjük, hogy eljöttetek, reméljük mindenki jól érezte magát!

32555405432_c1ed8857c8_b.jpgIMG_20170204_145219 by Lovas Attila, on Flickr

segítségként: hátsó sor: Attila (Xspirit tesója), Greg Filth, Evereka, Kuchi, Scar, Ideoda, Hnorbi, Szili-Kis József.
Alsó sor: Xspirit, Mardifunk, Star67, Porsolyka, Tibicuk, Niki.
 
Utoljára módosított:
Vigyázzatok a kis gömböceimre
Ne aggódj miattuk, jó dolguk lesz: szerető, gondoskodó helyre kerültek! :)
Ezúton is kérnénk MINDENKIT, hogy amennyiben nem kívánatos csigái lennének az akváriumában,kérjük hozza el nekünk! Akár személyesen, akár egy zacsiba betéve bármikor bedobhatja a Lovas család postaládájába.
Köszönjük!
 
Köszönjük, hogy eljöttetek, reméljük mindenki jól érezte magát!

View attachment 25430IMG_20170204_145219 by Lovas Attila, on Flickr

segítségként: hátsó sor: Attila (Xspirit tesója), Greg Filth, Evereka, Kuchi, Scar, Ideoda, Hnorbi, Szili-Kis József.
Alsó sor: Xspirit, Mardifunk, Star67, Porsolyka, Tibicuk, Niki.
tényleg van ilyen díszcsík a falon? Már nem egyszer jártam felétek, de valahogy az ember soha nem fókuszál olyan magasra... lehet az akváriumok elvonják a figyelmet? ;)
 
Ez mekkora ötlet!(y) Erről jutott eszünkbe, hogy megkérjünk Titeket arra, hogy a közös fotó alatt felsorolt Nicknevek mellé légyszi írjátok oda a rendes neveteket és akár a telefonszámotokat is(ha nem titkos...). Köszönjük!
Vagy a legegyszerűbb szerintem az lenne, ha megírnánk Nektek üzenetben, aztán egy bejegyzésbe összegyűjtve kiírni, vagy szerkeszteni az eredetit. :)
 
Köszönöm a vendéglátást, szuper volt minden.(y)
Jó volt megismerni benneteket és fórumtársakat. Sajnos csak rövid időt töltöttem nálatok, majd legközelebb.:)
 
Back
Oldal tetejére