• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Fauna és Flóra

Tudok kicsi tálkát adni. Sőt, hozzám is járhatsz RO vízért.
Kis drágaszágaid sokasodásáért mindent be kell vetni, és rajtam ne múljon. ;)
Ez a fórum tele van tündérekkel :D
Nagyon szépen köszönöm. Ha @evavigh véletlenül rá unna, hogy folyton a nyakára járok vízért mindenképp jelentkezem :D
Csak szólj, a nagyobb tálhoz szerzünk neked nagyobb akvát!;)
Ha beindul a bébibumm, hamar kinövik a jelenlegi kecót.
Így is sokallom a három akváriumot 😂
Ha beindulnak a garnélák, majd kerítünk vállalkozó kedvű nevelőszülőket 🤣
 
Szép estét nektek :)
Úgy döntöttem ma kicsit naplózok végre, már ezer éve csak halasztgatom.
A Flóra elég balhés eset volt, van jó is rossz is bőven. A benne élő blue dreameket és a tangerineket sikerült egy huszárvágással kinyírni legnagyobb bánatomra egy szűrőközeg tuningolással. Az a pár apró cory és a palacsinta algázó szerencsére megúszta a merényletet. A szűrőközeg visszaállítása és egy vízcsere helyre hozta a dolgokat szerencsére szóval idővel lesznek majd új garnélák :) nagyon szemezek Etele blue boltjaival de előbb már akkor ro gépet kellene beszereznem. Szerintem ebben a hónapban meg is ejtem a vásárlást. Kicsit kezdtem amúgy lemondani erről az akirol, mert az új lámpával brutális algabummot idéztem elő de kicseréltem a másik aki világításával és át raktam pár amanot akik csodát műveltek. Az exemtől kaptam egy kis gömbhalat, ő pedig a csigakérdést oldotta meg :D77683776847768577686
A kékharisnyák lakhelye megkapta a brutális lámpát így pörög az algatermelés aminek nagyon örülnek a kis munkások. Hozzájuk is tervezek beszerezni pár kardinálist, mert nagyon bejön a fehér lábacskájuk :D
A növényzetre rá férne egy alapos nyírás de most még pár napig tuti nem lesz rá időm.77687
77688
Tsokeeéknek hála teljesen bekockultam, lett egy kis wabim is amit szorgalmasan locsolgatok is. Pakoltam bele mindhárom aksiból növényeket, persze a felének nem tudom a nevét 😂 került bele pár fajta buce, anubias, alulra egy kis hc meg egy kis crypto. Nagyjából ennyit tudok felsoroln, de még van vagy 3 fajta. Ahogy olvastam, először teljesen le kellene fednem de akkor penészedik a fa szóval folyamatosan nyitva kell hagynom valamennyire aminek nem minden növény örül még annyira. 77689776907769177692
 
Back
Oldal tetejére