• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes farakás

kepesmiki

Főkertész
SZIASZTOK!
KB 2 ÉVE VETTEM EGY 240 LITERES AKVÁRIUMOT.AZTÁN EZ LETT BELŐLE A MŰHELYBEN.
Most megpróbálok képet feltölteni.

Ha nincs meg a 25 hozzászólás,akkor nem tudok felrakni fotót?
 
Utoljára módosított moderátor által:
köszi.

2 év alatt csináltam 3 akváriumot.az utolsót vasárnap szétszedtem.

Ezek nem növényesek voltak.Majd mutatom,ha sikerül.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Mert csak nôvényes akvàrium létezik?

A következő az lesz.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Eddig sügereim voltak,megkóstoltak minden növényt.

Akkor képeket majd később.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Ez lesz az első növényesem.Elég régóta olvasgatok itt,de sokmindenben bizonytalan vagyok.LOWTECH-ben nem olyan sok napló és írás van.
 
Jó összeállítás. Növény is van benne? Netán talaj?
Miért nem lesz Co2?

LESZ!Már írtam,hogy szétszedtem vasárnap.csak víz és egy kis homok maradt benne.Persze megy a szűrő míg nem rakom össze az újat.

Jó összeállítás. Növény is van benne? Netán talaj?
Miért nem lesz Co2?
táptalaj:tropica
talaj:tropica
dekor:kb 35kg fekete lávakő+nagyon sok red moor
 
Utoljára módosított moderátor által:
Ez lesz az első növényesem.Elég régóta olvasgatok itt,de sokmindenben bizonytalan vagyok.LOWTECH-ben nem olyan sok napló és írás van.


Nincs sok low tech napló de ami van az minőségi. Itt van például @Beni akvája:https://akvakertesz.hu/threads/beni-low-tech-noevenyese-240-literben.4426/
És @ZoleeG akvája:https://akvakertesz.hu/threads/happy-pool-200l.5177/
Valamint nekem is van egy Low tech 100 literes
Ezek az akváriumok bizonyítják hogy van élet co2 nélkül is. Ilyen nagy akváriumot én nem is indítanék csak low-ban már csak anyagi megfontolásból sem.
 
Értem, hogy még megy az akváriumban, de mielőtt teljesen szétszeded, akkor az akvárium leszívott vizét engedd egy tiszta vödörbe és ebbe tedd bele a szűrőd ki és befolyó ágát és járasd addig, míg az új akváriumodat nem készítetted el és nem töltötted fel vízzel, mert 20 perc állás után a bacikultúrád kipusztul a szűrődből és akkor hetekig várhatsz, míg újra benépesülne!
 
Back
Oldal tetejére