• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes farakás

Ilyet nekem is csináltak mindegyik akvában.

Vízparaméter változás nem volt? Tápozás/CO2 váltás?

Nekem levélmállással akkor szoktak reagálni a bucék, ha valamilyen paraméter megváltozik. Háklis növények ebből a szempontból nagyon. :(
csak melegebb lett!de nem mállik,egyben leesik.
 
Szerintem nem túl szerencsés ez a párosítás a különböző fákkal. De lehet csak azért gondolom ezt, mert a baloldali kompozíció az nem igazán tetszik. A jobboldalit nagyon tutin összeraktad, azt bevállalnám akár egy kisebb akváriumba is így magában, perfekt.
 
Szerintem nem túl szerencsés ez a párosítás a különböző fákkal. De lehet csak azért gondolom ezt, mert a baloldali kompozíció az nem igazán tetszik. A jobboldalit nagyon tutin összeraktad, azt bevállalnám akár egy kisebb akváriumba is így magában, perfekt.
Így gondolom én is, ez így természetellesen hatna... mind formájában, színében, textúrájában más a két típus.
 
Szerintem nem túl szerencsés ez a párosítás a különböző fákkal. De lehet csak azért gondolom ezt, mert a baloldali kompozíció az nem igazán tetszik. A jobboldalit nagyon tutin összeraktad, azt bevállalnám akár egy kisebb akváriumba is így magában, perfekt.
csak az egyik lesz benne!a redmor gyökerek kb fele van az asztalon azzal próbálkoztam.a másik fele ázik egy éve az akváriumban,csak már nem látszik a növényektől.ja és az asztal amin összeraktam 280cm:D
 
Ezek a fák egyből lemerülnek nem kell súlyozni vagy áztatni.5-6 hónapig voltak a hordóban nagyon szineznek.Vizesen szinte fekete lesz.Szerintem nincs annyi Seachem Purigen ami kiveszi a szinét.Gondolkoztam azon,hogy kicserélem az akváriumot.Marad a méret csak a magasság növekszik 50cm-re.Diszkoszhalakkal csak gondolom nem sok növénymarad meg 26-28 fokos vízben.
 
Ezek a fák egyből lemerülnek nem kell súlyozni vagy áztatni.5-6 hónapig voltak a hordóban nagyon szineznek.Vizesen szinte fekete lesz.Szerintem nincs annyi Seachem Purigen ami kiveszi a szinét.Gondolkoztam azon,hogy kicserélem az akváriumot.Marad a méret csak a magasság növekszik 50cm-re.Diszkoszhalakkal csak gondolom nem sok növénymarad meg 26-28 fokos vízben.
Had szoljon. Rengeteg noveny megmarad meg 30 fokosban is. Szebbnel szebbek.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére