• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Paludárium Fakadó

A koronavírus miatti irodabezárás ezt a kis csobogót is megviselte (pumpa nem megy amíg nem vagyunk bent). Szerencsére a hydrocotyle mini ennek ellenére maradónak tűnik egyenlőre.

View attachment 89561
Mondjuk méretéből adódóan ezt akár haza is vihetnéd.
Persze előtte vizet ki, folpackkal bebugyolál, hogy a növényeknek legalább pára legyen, míg hazaérsz. :)
 
Elkövettem egy iszonyatos nagy hibát. Túltöltöttem az üveget és kifolyt a víz a felületi feszültség miatt. A pulton az illesztésnél feldagadt a fa... most próbálom visszanyomni amennyire lehetséges a száradási folyamat alatt. A baj, hogy a szellőrét üveg kerül majd ide. Muszáj lesz extra vastag szivacsot tennem alá. Talán másfél cm elég.
9B4965E1-C359-47D0-9DDA-1703EA38C9B9.jpeg

19BD45FE-3D47-4181-BB8A-838BECF3C34C.jpeg
 
Elkövettem egy iszonyatos nagy hibát. Túltöltöttem az üveget és kifolyt a víz a felületi feszültség miatt. A pulton az illesztésnél feldagadt a fa... most próbálom visszanyomni amennyire lehetséges a száradási folyamat alatt. A baj, hogy a szellőrét üveg kerül majd ide. Muszáj lesz extra vastag szivacsot tennem alá. Talán másfél cm elég.
View attachment 91922

View attachment 91923
Vettem még 3 szivacsot. Remélem így 4 szivaccsal elég lesz majd.
 
Back
Oldal tetejére