• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy tale update - nevet később kitálalok... :)

Te mit kezdenél ezzel a sarokkal?

  • - odatennék egy könyvespolcot

    Votes: 4 10.5%
  • - odatennék egy hifit

    Votes: 1 2.6%
  • - odatennék egy nagy virágot

    Votes: 1 2.6%
  • - naná, hogy egy akváért ordít :)

    Votes: 32 84.2%

  • Total voters
    38
még mindig nem fér el benne egymás mellett annyi időzítő... kábelkáosz meg nem kell.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Szia!
Nem tudtam hogy időzítő lesz mindegyikben, én időzítős elosztóval csináltam volna meg, gratula a műhöz. Nem lett volna türelmem ennyit kötögetni, éppen elég munkahelyen... :yuck:
 
Ez a megoldás azért is jó, mert később könnyen átalakítható, aztán egy mikrokontroller (pl. Arduino) , meg pár relésor segítségével kiválthatóak lesznek az időkapcsolók (is) . :)
Ugyanakkor az nem jutott eszetekbe hogy mindezt pár hosszabítóval... :D

Tapatalkkal küldve az én PLK-L01 eszközömről
 
jéé, eszembe sem jutott az elosztó... :O . meg az időzítős hosszabbító sem....[emoji23] lényeg a lényeg, ez volt a legpraktikusabb, legköltséghatékonyabb, legesztétikusabb számunkra!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Szia!
Nem tudtam hogy időzítő lesz mindegyikben, én időzítős elosztóval csináltam volna meg, gratula a műhöz. Nem lett volna türelmem ennyit kötögetni, éppen elég munkahelyen... :yuck:
1 időzítős árából ez megvan, ide kellett volna 4.... [emoji6] plusz ha besz@rik, 1 sz@rik be, nem a komplett elosztó

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Nah, egyelőre erre jutottam ma, aztán meglátjuk mi bírja, mi nem. Plusz jön még a mohásítás, ha jobb idő lesz. [emoji7][emoji7][emoji7] Meg egy-egy növényke még, apránként, ha találok olyat, amit még szeretnék.View attachment 49917

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Már látom a végét...szuper lesz

Tapatalkkal küldve az én SM-A320FL eszközömről
 
Szia!

Figyelemmel kísértem a projektedet és figyeltem a új bejegyzésidet. Gratulálok a grandiózus projekthez, szép lett nagyon a növénybeültetéssel. Nagyon kíváncsi vagyok a vizes rész kialakítására. Az aktuális projektemben nem terveztem vizes rész (azaz az enyém nem paludárium, mint ez, csak egy vivárium), jóllehet egy vízsesés egy kis "tavacskával" klassz lenne biztos... Majd legközelebb. :)

További sikert és kitartást a projektedhez!

Üdv: Robi
 
Hosszúhétvégi családi hétvége a fővárosban: GAban sikerült beszerezni az akihoz a dolgokat, így terv szerint húsvétkor elkészül a vizes rész is. Aztán az orchideakiállításon is szereztem 2 mini csodát a paluba, meg egy nagyot a párkányra is persze... [emoji23] mostmár itthon vagyunk, a nem zselés növényeket bedobtam az akiba telepítésig, hát a takarítóbrigád máris megjelent. A meglévő algák már uncsik.. [emoji4] Hamarosan jövök egy kis palu updattel is, de nem sok minden történt a beültetés óta, még a túlélésre játszunk manuálisan, holnap kicsit felturbózzuk a technikát is. Addigis puszipacsi! [emoji41]705cd54102280d9fe2552c394198079b.jpgb9780248e2fd7964e08beb6bbd981064.jpg86ac22705d7ee906b49d7e8ea175fca3.jpg
 
az hagyjám', de mi találtam, mikor hazaértünk, apuék előtt a kút tövében, és a szomszéd garázs lelógó palatetőjén... holnap felteszem.... [emoji7] tényleg csak nézni kell, és meglátod amit keresel [emoji172]
Én másfél év után találtam meg a munkahelyem hátsó udvarán. Hatalmas telep, ráadásul több fajta moha nő ott. Érdemes tényleg körül nézni. :D Mellesleg egy aluljáró korlátjánál szerettem bele, és hosszú hetekig szemeztünk egymással, de nem mertem hazahozni, ki tudja ki vagy mi pisilte le. :ROFLMAO: A "ki"-től jobban tartottam... De végre van, remélhetőleg hosszú életnek örvend van.
Amúgy csodaszép a berendezésed. Majd egy növénylistát összeírnál unalmas óráidban? Érdekelne. :rolleyes: Vagy csak vak vagyok, és elkerülte a figyelmem...
 
Back
Oldal tetejére