• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy tale update - nevet később kitálalok... :)

Te mit kezdenél ezzel a sarokkal?

  • - odatennék egy könyvespolcot

    Votes: 4 10.5%
  • - odatennék egy hifit

    Votes: 1 2.6%
  • - odatennék egy nagy virágot

    Votes: 1 2.6%
  • - naná, hogy egy akváért ordít :)

    Votes: 32 84.2%

  • Total voters
    38
az elmúlt héten sok "backoffice" munka történt: férjecském kiokoskodta és megrendelte az üveget+vasalatot, stb., apu beszerezte az elektronikát (világításhoz, áramhoz stb.), én pedig megrendeltem az akváriumot. Mivel a fronton kívül mindhárom oldalát feketére szeretném, van ötletetek mivel lehet a legjobban lefesteni? A fekete üveggel való összeragasztást leszavaztuk + a fóliát is... Ja, és felkerült a "plafon", ami nagyon szép keretet ad neki, ez is a párom keze munkáját dícséri... [emoji4][emoji7]e69c065e28452ca20eb02df849102af0.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Nem unatkozik, értéket teremt [emoji6] te meg ne negatívkodj ennyire [emoji6], ez a technika alaphangon. Nálad mennyi van??? :O

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
bocs, csak nem értem ;)
Egyébként nálam 8 akvárium van ennyi dugaljra kb.
én tuti három hosszabbítót bedugtam volna azt annyi :D
Ennyi konnektort csak akkor szerelek fel ha megfizetnek érte. Saját használatra értékteremtésnek jó a hosszabbító.
De tényleg, mi lesz bedugva 15 dugaljba?
 
bocs, csak nem értem ;)
Egyébként nálam 8 akvárium van ennyi dugaljra kb.
én tuti három hosszabbítót bedugtam volna azt annyi :D
Ennyi konnektort csak akkor szerelek fel ha megfizetnek érte. Saját használatra értékteremtésnek jó a hosszabbító.
De tényleg, mi lesz bedugva 15 dugaljba?
Ha megvan csinálva, legyen rendesen! Ha minden pöpec, nem seperjük a káoszt a szekrénybe. és közben minden szakmából tanulunk is kicsit. ennyi [emoji6] ugyanaz lesz itt, mint nálad a hosszabítókban. csak nem egymás mellé zsúfolva, mert nagy része időzítős is (nem használható ki minden lyuk), ez meg megvan kb. 1 időzítős hosszabbító árából.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Hú ezen a konnektor mennyiségen én is meglepődtem.
akkor sorolom: co2, skimmer, aki világítás Ody ×3, szűrő, vízmelegítő, twinstar, palu világítás x3, ultrahangos párásító, magasnyomású párásító, vízesés szivattyú, ventillátor + idővel automata tápadagoló (amihez kell is egy elosztó).... [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
akkor sorolom: co2, skimmer, aki világítás Ody ×3, szűrő, vízmelegítő, twinstar, palu világítás x3, ultrahangos párásító, magasnyomású párásító, vízesés szivattyú, ventillátor + idővel automata tápadagoló (amihez kell is egy elosztó).... [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Az nagyon komoly!
Több technika van hozzá, mint egy növényes akvához.
Minden elismerésem :)
 
Ismeri a feleseget [emoji16]
Hideg-meleg feny, legalabb 3-4 szivattyu a vizfolyashoz, 1-2 kod generator, es a sok aprosag hajsutovas, telo tolto, koromszarito,
[emoji173]️

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Henrik ezen sokat gondolkodtál?.... [emoji23][emoji23][emoji23] amúgy az eredményt elérte már mikor belement is a nagy tervembe [emoji6] arról nem beszélve, hogy hegeszt..? - off vége!

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére