• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy tale update - nevet később kitálalok... :)

Te mit kezdenél ezzel a sarokkal?

  • - odatennék egy könyvespolcot

    Votes: 4 10.5%
  • - odatennék egy hifit

    Votes: 1 2.6%
  • - odatennék egy nagy virágot

    Votes: 1 2.6%
  • - naná, hogy egy akváért ordít :)

    Votes: 32 84.2%

  • Total voters
    38
köszi az építő kommentet [emoji23]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Azt majd akkor ha rátekered a rasztát a [emoji88] ra.
Igazából minden tiszteletem hogy ennyire nyomod a naplót és készül a nagy mű.
És le a kalappal a családod támogatása előtt.
Már várom a technikai részleteket és persze a végeredményt is [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
 
Azt majd akkor ha rátekered a rasztát a [emoji88] ra.
Igazából minden tiszteletem hogy ennyire nyomod a naplót és készül a nagy mű.
És le a kalappal a családod támogatása előtt.
Már várom a technikai részleteket és persze a végeredményt is [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én Lenovo P1a42 eszközömről
Mar regen keszen van csak huzza az idegeinket a csepegtetett infokkal.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szia
A kezdetektől figyelem a naplódat. Nagyon jól csinálod ezt a csepegtetést, ettől igazán izgalmas a dolog. Általában az ilyen felvezetéseket követően akkor szoktam csalódott lenni, amikor a nagy készülődés kimenetele egy olyan "mű" lesz, amiben egyáltalán nem látszik meg a "hú de nagy munka", vagy százan megcsinálták már azt a fórumon, vagyis sok hűhó semmiért. Igazából most is ettől féltem kicsit, míg végre meg nem érkeztünk addig a pontig, ahol végre a medence majdani berendezéséről is osztottál meg infómorzsákat. Értem én, hogy ez live napló (vagy talán nem is), de lassan már ott tartottam, hogy leiratkozom és majd visszatérek rá nyáron, ha majd már nem kell minden alkalommal ezt a vegyes érzést átélnem, miszerint "de jó, új bejegyzés / de megint csak egy újabb morzsa és még mindig nem tudom, mi készül", és elolvasom majd inkább egyben. Nem kell nekem ez a stressz :) Talán egyedül a korábbi gyönyörű kis nanód tartott itt, hiszen tudtam, hogy aki azt és ahogy csinálta kezdőként, attól itt nem kell "csalódásra" számítanom. A'sszem, most, a kolbászoknál tettem fel végre a kérdést magamnak, hogy vajon mitől is tartottam? (y)
Most ugyan nem olvastam újra a naplót, de nem emlékszem, hogy konkrétan elárultad volna, hogy mi is készül itt tulajdonképpen. Pedig a nyitó bejegyzésedben rajzolást/tervezést emlegettél. Kérlek, ne csigázz tovább :nailbiting: és legalább egy skiccet ossz meg végső látványról hogy kicsit megnyugodhassak végre :)
 
Szia
A kezdetektől figyelem a naplódat. Nagyon jól csinálod ezt a csepegtetést, ettől igazán izgalmas a dolog. Általában az ilyen felvezetéseket követően akkor szoktam csalódott lenni, amikor a nagy készülődés kimenetele egy olyan "mű" lesz, amiben egyáltalán nem látszik meg a "hú de nagy munka", vagy százan megcsinálták már azt a fórumon, vagyis sok hűhó semmiért. Igazából most is ettől féltem kicsit, míg végre meg nem érkeztünk addig a pontig, ahol végre a medence majdani berendezéséről is osztottál meg infómorzsákat. Értem én, hogy ez live napló (vagy talán nem is), de lassan már ott tartottam, hogy leiratkozom és majd visszatérek rá nyáron, ha majd már nem kell minden alkalommal ezt a vegyes érzést átélnem, miszerint "de jó, új bejegyzés / de megint csak egy újabb morzsa és még mindig nem tudom, mi készül", és elolvasom majd inkább egyben. Nem kell nekem ez a stressz :) Talán egyedül a korábbi gyönyörű kis nanód tartott itt, hiszen tudtam, hogy aki azt és ahogy csinálta kezdőként, attól itt nem kell "csalódásra" számítanom. A'sszem, most, a kolbászoknál tettem fel végre a kérdést magamnak, hogy vajon mitől is tartottam? (y)
Most ugyan nem olvastam újra a naplót, de nem emlékszem, hogy konkrétan elárultad volna, hogy mi is készül itt tulajdonképpen. Pedig a nyitó bejegyzésedben rajzolást/tervezést emlegettél. Kérlek, ne csigázz tovább :nailbiting: és legalább egy skiccet ossz meg végső látványról hogy kicsit megnyugodhassak végre :)
hidd el, szívesen feltenném, ha lenne, de ez a "csepegtetés" talán nekem a legizgalmasabb, mert tényleg ilyen apránként haladunk a szabadidőnkben. ezért örülök minden apró lépésnek, mely közelebb visz a kis megálmodott természetszelethez, ami végső pompájában a fejemben is folyamatosan változik, betelepítéskor fog csak igazán összeforrni... vagyis majd hónapokkal utána ha minden jól megy [emoji4]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Na akkor újabb "csöpögtetős, élő bejelentkezés" - készül a "plafon" is végre... [emoji41][emoji39][emoji41]99d2058d8f4837d7468758f8a6a84395.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére