• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy tale update - nevet később kitálalok... :)

Te mit kezdenél ezzel a sarokkal?

  • - odatennék egy könyvespolcot

    Votes: 4 10.5%
  • - odatennék egy hifit

    Votes: 1 2.6%
  • - odatennék egy nagy virágot

    Votes: 1 2.6%
  • - naná, hogy egy akváért ordít :)

    Votes: 32 84.2%

  • Total voters
    38
Ez nem semmi. (y)Teljes harci felszerelésben, bevetésre készen ???? :eek: Ezt meglehet rakni rendesen nem fog széthullani !!! Lehet karcsú lesz az a 4 mázsa szőlő ????
neki is ugrok holnap még párnak, nyugi.... [emoji23][emoji23][emoji23] - mai poén: az arcok, mikor a kollegina, a kozmetikus, és mindenki kérdezi, hogy ez mégis mi lesz, én meg rávágom, hogy innen lesz a mazohinta lelógatva.... [emoji23][emoji41][emoji23]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Boldog karácsonyt! [emoji6][emoji11]View attachment 45855

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Nektek is. Kezd osszallni a kep. Brutal nagy paludarium alul egy akvariummal. Vizi noveny, felette moha fal, pafranyok, orchidea, bromelia, ha lent az uvegben nem vizalatti vilag lesz akkor ott lesz a palu aljzata. Moha vagy ilyesmi padlozat, minimal kis vizzel ahonnan a vizet felhordjak a kis szivattyuk a falra. Bingo?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Nektek is. Kezd osszallni a kep. Brutal nagy paludarium alul egy akvariummal. Vizi noveny, felette moha fal, pafranyok, orchidea, bromelia, ha lent az uvegben nem vizalatti vilag lesz akkor ott lesz a palu aljzata. Moha vagy ilyesmi padlozat, minimal kis vizzel ahonnan a vizet felhordjak a kis szivattyuk a falra. Bingo?

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
igen, meleg... [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Akkor huzzal bele legyszi mert mar lyukat fur az oldalamra a kivancsisag. Ne csigazz sokaig mert jan 8-tol mar dolgozok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
az enyémre is [emoji23] 1-2 hónap még elmegy vele, az tuti. Amúgy egy high tech akvát tervezek az aljába varázsolni, hogy jusson is, maradjon is [emoji6] annyira nem tetszenek a csak a plafonról megvilágított, blackwater jellegű akvás paluk, így ez egy mix-féleség lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
az enyémre is [emoji23] 1-2 hónap még elmegy vele, az tuti. Amúgy egy high tech akvát tervezek az aljába varázsolni, hogy jusson is, maradjon is [emoji6] annyira nem tetszenek a csak a plafonról megvilágított, blackwater jellegű akvás paluk, így ez egy mix-féleség lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Hogy oldanad meg a vilagitast? A palu reszbe logatsz be egy lampat? :wideyed: Egyebkent nagyon kivancsi vagyok! Ritka az ilyen hatalmas epites :)
 
Hogy oldanad meg a vilagitast? A palu reszbe logatsz be egy lampat? :wideyed: Egyebkent nagyon kivancsi vagyok! Ritka az ilyen hatalmas epites :)
igen, úgy terveztem. a plafonról lenne lelógatva damilon egy ody ( vagy ha van jobb ötletetek ilyen költségszintig, szívesen várom) - nem tudom amúgy, mennyire zavarná az állandó pára + spricni...

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
igen, úgy terveztem. a plafonról lenne lelógatva damilon egy ody ( vagy ha van jobb ötletetek ilyen költségszintig, szívesen várom) - nem tudom amúgy, mennyire zavarná az állandó pára + spricni...

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
de a ráültetés is játszik, mert lesz üveg oldala, csak az megint zavar a matatásban, plusz eléggé behatárolja a magasságot....

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
az enyémre is [emoji23] 1-2 hónap még elmegy vele, az tuti. Amúgy egy high tech akvát tervezek az aljába varázsolni, hogy jusson is, maradjon is [emoji6] annyira nem tetszenek a csak a plafonról megvilágított, blackwater jellegű akvás paluk, így ez egy mix-féleség lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
két oldalt a pvc csövekben fog feljönni a technika az akihoz: lily, fény, co2 stb., így bármikor könnyen kiszedhető, takarítható. Plusz nem lesz beragasztva fixszen az aki, hogy törés, karc, akármi esetén egyszerűen cserélhető legyen.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére