• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fafaragó trükkök

Valahol olvastam,hogy kv-port raknak a 2 fa köze és úgy ragasszak össze a fákat pill.ragasztóval!
 
Sziasztok!

Herry Rasio



Tavaly fedeztem fel a munkásságát, eszméletlen milyen képzelőereje, tehetsége van fa építésben, nagyon pörgős, látszik hogy imádja amit csinál!

A mostani akvárium berendezését követően vontam le azt a következtetést, hogy hiába nőttek össze a gyökerek a törzzsel ahogy a természet adta, mégis legközelebb utólag szerkesztem a gyökereket a kiszemelt fa köré, mert így nagyon sok kompromisszumot kellett kötni, nem akartak úgy állni ahogy szerettem volna és nehezen lehet egy-egy fát kivenni, elmozdítani mert sok gyökér összefonódik (részben én fűztem össze).

A.ttila
 
Sziasztok,

3 db redmoor fat kellene elvagnunk egyenesen (uvegre lesz tamasztva), akad valaki lehetoleg BP kornyeki, akinek van otthon nem kezi, hanem asztalos korfuresze, amit hasznalhatnank akvakertesz valutakert (csoki, sor) cserebe?
 
Elképesztő a faszi miket csinál,nekem is most jött meg a 10 es csomag a ragasztóból amit használ,és már az is megmagyarázódott hogy a fehéredéssel mit kezdenek.
Kíváncsi leszek nekem hogy válik majd be.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Azt lehet tudni milyen ragasztot hasznal?
Lehetseges, hogy ez is valami hasonlo?
 

Attachments

  • 20180902_092820.jpg
    20180902_092820.jpg
    167.1 KB · Megtekintések: 20
Elképesztő a faszi miket csinál,nekem is most jött meg a 10 es csomag a ragasztóból amit használ,és már az is megmagyarázódott hogy a fehéredéssel mit kezdenek.
Kíváncsi leszek nekem hogy válik majd be.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
Szia!
Meg tudnád mondani, hogy milyen ragasztó ez, és honnan lehet rendelni?
Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére