• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fabulous rocks

Döbbenet, mennyit nőtt és sűrűsödött a gyeped! Nagyon klassz.(y)
Kerül majd valamilyen fólia a hátoldalra? Sokat dobna a látványon.
 
Maholnap nyírni kell :) Ne engedd túl vastagra megnőni, mert egyben fog felúszni a víz tetejére az egész. Én egyszer megjártam vele.
 
Döbbenet, mennyit nőtt és sűrűsödött a gyeped! Nagyon klassz.(y)
Kerül majd valamilyen fólia a hátoldalra? Sokat dobna a látványon.
Ugye volt rajta fólia, az a fele került előre, mert a berendezésnél, megpattintottam az üveget felül, így az került hátra, de lesz . :)
 
A cuba tetszik, hogy gyönyörű kis levelű, a Monte carlo, meg nem annyira igényes, elantine, az is nagyon szép, nem tudom . :)
Cuba kb egy hónapig fényen és CO2-n kívül mást nem kapott, ennek eredményeként az addig foghíjas gyep szépen egybefüggővé vált és megvastagodott. Nem azt mondom, hogy követendő példa, de nálam eléggé strapabíró eddig. MC amikor volt, kb kiírthatalan volt, amit egy faágra rögzítettem, az onnan folyt le, végül egy kb 1 liter térfogatú bokor volt.
 
Sziasztok !
Monte carlot megnyírtam csöppet.
A Co2 ugyanúgy 1mp/bubi, a világítás 7 óra .
Tápozás , ada, mineral, b. k 2 -2 ml , 1 ml carbo, 1 ml foszfát 1-2 naponta.
Alga nem igazán van, pici zöld pont van, azt annyi, többet nem is vártam, mivel malaya van.
A majdnem legelején bekerült sakurák, mind megvannak, most bekerült pár darab sün csiga is, hagy garázdálkodjanak.
Egy gyors kép.



2.JPG
 
Back
Oldal tetejére