• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

gondoltam majd felrakom a képeket, de Csilla terrorban tart, úgyhogy itt van az update :D
Racoon-ból továbbra is néhány darab van, de van most megint egy petés is.

Vettem ma a halaknak egy kis játékot... vizibolhát.
Bár megjegyzem hogy volt benne egy elég rendes mennyiség - szerintem - szúnyoglárva is:
73162
kiválogattam nagyjából. Valamint kiszedtem két szitakötőlárva, egy féreg és néhány nemtom mit:
73163
73164

Növényszekció:
73165
73166

73167
73168

73169
73170

és egy agancspáfrány is haza akart jönni, úgyhogy nem mondtam neki nemet:
73171
(@Szabó Henrik , remélem tetszik ;) )
 
Utoljára módosított:
Nagyon jó kis beszámoló, volt értelme a szelíd terrornak.;)
Nekem az új szerzeményekből meg az a fűszerű filfolia vagy mi tetszik a legjobban.
De baromian bejön az agancspáfrány is, tuti Henriknek is tetszik majd.
A vizibolha akkor inkább neked volt “jó kis játék”, nem a halaknak.:LOL:

Hogy fogjuk meglátni az újszülött rákocskákat, ha a nagyok is ekkora bújkálók?🧐
Nincs valami jó kis trükköd, amivel előcsalhatod őket?
 
aki figyelmes az láthatja hogy lógatja az ollóit a diminutus... ilyen kb. mikor épp előbújik :D
33273367108_45280303a5_c.jpgP1470462 by Zsolt, on Flickr

és akkor a fórum felpörgetőjének, aki nem hagyja hogy elfelejtsük a naplóinkat és rendszeresen jelentkezzünk @star67 Csillának:
46425179434_b63cdfaac0_c.jpgP1470408 by Zsolt, on Flickr

és igen megjöttek a kis jövevények:
47096342612_602ffe6e44_c.jpgP1470419 by Zsolt, on Flickr

mint látható azért el vagyok látva hidrákkal... valakinek tuti ötlet hogy eltűntessem őket? Nem sok vizet zavarnak (szó szerint sem) de a fene sem tudja hogy a frissen született garniknak ártanak-e, mert elég sok van belőlük.
 
Petés racoon???😛😛😛😛
És picur rákocskák?
Gratula!👏

Nem tudom, mennyire tiltakozol a vegyszerek ellen, de nálam a no planaria és a fenbendazol is lehervasztotta a hidrákat már 1-2 nap alatt, pedig még a blyxa (amikor volt nálam pár napig életben ebből a növényből)levelein is sűrű sorban ültek.
Amúgy sosem láttam, hogy elkapna bárkit, csak odacsíp nekik, azok elugranak, de végül csak egyikről pattogtak a másikig. Na, akkor döglesztettem le őket.☠
 
Petés racoon???😛😛😛😛
És picur rákocskák?
Gratula!👏

Nem tudom, mennyire tiltakozol a vegyszerek ellen, de nálam a no planaria és a fenbendazol is lehervasztotta a hidrákat már 1-2 nap alatt, pedig még a blyxa (amikor volt nálam pár napig életben ebből a növényből)levelein is sűrű sorban ültek.
Amúgy sosem láttam, hogy elkapna bárkit, csak odacsíp nekik, azok elugranak, de végül csak egyikről pattogtak a másikig. Na, akkor döglesztettem le őket.☠
hát a hétvégi vizibolhából láttam hogy egy nagyobb méretűt elkapott az egyik. Sajnos nem volt a kezemben a gép, de elég érdekes volt ahogy nem eresztette pedig próbált odébb ugrani a bolha.
Hát most nem lesz ott vegyszer... a kis rákoknak nem hiszem hogy árt, de ott vannak a neonrazbórák is... inkább nem kísértem a szerencsém. A carbo is betesz nekik, csak hát mindet végigfecskendőzni... egyszerre biztos nem lehet mert túladagolnám.
De valamiért egy ideje minden akváriumban megjelennek ezek a dögök :(
 
hát a hétvégi vizibolhából láttam hogy egy nagyobb méretűt elkapott az egyik. Sajnos nem volt a kezemben a gép, de elég érdekes volt ahogy nem eresztette pedig próbált odébb ugrani a bolha.
Hát most nem lesz ott vegyszer... a kis rákoknak nem hiszem hogy árt, de ott vannak a neonrazbórák is... inkább nem kísértem a szerencsém. A carbo is betesz nekik, csak hát mindet végigfecskendőzni... egyszerre biztos nem lehet mert túladagolnám.
De valamiért egy ideje minden akváriumban megjelennek ezek a dögök :(
Vigasztaljon, hogy számtalan embernél ugyanúgy egyik pillanatról a másikra tűnnek el minden magyarázat nélkül, ahogy megjelentek.
 
Remélem, a halacsokkal is minden okés, bár most akciós a GA-ban is, ha szeretnél még belőlük!

Kár, hogy nincs készleten.:ROFLMAO:
 
Remélem, a halacsokkal is minden okés, bár most akciós a GA-ban is, ha szeretnél még belőlük!

Kár, hogy nincs készleten.:ROFLMAO:
nem is kell, megvannak a kis éhenkórászok. Azóta sem láttam leesett halat (vagy csontvázat). Szépen növögetnek és kerekednek is a pocik. Nagyon életrevaló brigádot sikerült szerezni.
Fénykép nemtom mikor lesz róluk, mert nagyon cikáznak. De lehet etetést filmezek mert haláli ahogy 'fel'csapnak a kajára. Általában felszínen úszó kaját kapnak és rendesen kapkodják a szemcséket a felszínről :D
 
Mindenképp készíts videót, mert nagyon kíváncsi vagyok ezekre a halacsokra :D
Kicsit lemaradtam a naplódban. Honnan sikerült szerezni?
 
Mindenképp készíts videót, mert nagyon kíváncsi vagyok ezekre a halacsokra :D
Kicsit lemaradtam a naplódban. Honnan sikerült szerezni?
titkos jóakarók útján. Ha jól tudom német nagykerből néhány kerülő után kerültek hozzám :D
(nevet nem mondtam és most sem akarok, mert nem hiszem hogy szeretné ha mindenki kivánságlistát készítene)
 
Back
Oldal tetejére