• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

És tényleg, az merevebb. :D Nekem olyan műanyagtálkám van több, abban adják a kukacot.

Akváriumból hálóval vadászok nagy példányokat, a kicsiket viszont a műanyag "occókínai" talajporszívó merev csövével szoktam, mint egy lopóval. Teteje befog, becserkész, megtalál, elenged. Általában sikeres a projekt, csak még a vízben be kell fogni az alját, mert kimászhat a delikvens. Mondjuk ezt csak tisztításnál kell játszanom, amikor véletlenül leszívom a kicsiket.
 
És tényleg, az merevebb. :D Nekem olyan műanyagtálkám van több, abban adják a kukacot.

Akváriumból hálóval vadászok nagy példányokat, a kicsiket viszont a műanyag "occókínai" talajporszívó merev csövével szoktam, mint egy lopóval. Teteje befog, becserkész, megtalál, elenged. Általában sikeres a projekt, csak még a vízben be kell fogni az alját, mert kimászhat a delikvens. Mondjuk ezt csak tisztításnál kell játszanom, amikor véletlenül leszívom a kicsiket.

Ez a tökéletes törpegarnéla fogó... másfelől a kajamaradékot és egyéb kisebb szennyeződések eltávolítására tökéletes.
@Szabó Henrik figyelsz? :ROFLMAO::p
pipette.jpg
 
Ez a tökéletes törpegarnéla fogó... másfelől a kajamaradékot és egyéb kisebb szennyeződések eltávolítására tökéletes.
@Szabó Henrik figyelsz? :ROFLMAO::p
View attachment 64565
Igen, az Alis kosaram tele van ilyen és ehhez hasonló hasznos dolgokkal, csak még nem jutottam el a megrendelésig. Kipróbáltam a vastag fecskendő + levegőcső kombót is, persze csak a csőbe szívtam be a garnélát, nem teljesen. De a lopómmal még mindig egyszerűbb a művelet.
 
Mivel a fácskáim nagyobb érdeklődést váltottak ki mint egyéb cuccaim egy újabb kép.
44190800835_8a8114ace6_c.jpgP1450326 by Zsolt, on Flickr
Mikor bekerül a lakásba mindig megérzi hogy itt az ősz és rendes mennyiségű levelet lehullajt (persze alapban nincs sok levél rajta, így minősítem jelentős mennyiségnek).
 
ja igen azért! meg a cégtöl tudok hozni héjjat!
rendelésnél azért kérdezhetik, mert anélkül gondolom kisebb pack-ként tudják küldeni. Igazából a nagyon kicsi moháknál érdemes a felkötözött verziót kérni, hogy neked ne kelljen szenvedni vele.
Egyébként semmivel nem tud többet a kókuszhéj mint bármi más, amire fel lehet kötözni.
talán ezen nem tud annyira megkapaszkodni a moha mint egy lávakövön vagy fán, mert elég tömör anyaga van.
 
rendelésnél azért kérdezhetik, mert anélkül gondolom kisebb pack-ként tudják küldeni. Igazából a nagyon kicsi moháknál érdemes a felkötözött verziót kérni, hogy neked ne kelljen szenvedni vele.
Egyébként semmivel nem tud többet a kókuszhéj mint bármi más, amire fel lehet kötözni.
talán ezen nem tud annyira megkapaszkodni a moha mint egy lávakövön vagy fán, mert elég tömör anyaga van.
köszönöm! akkor lehet megszívtam mert azt írtam neki ahogy ö gondolja! na majd kiderül a jövő héten! hétfőn adja fel! apropó januárig mindenképp érkezem!
 
Na így jár az ember ha mielőtt megszabadulna a garnéláktól még néhány napig tárolja őket.
Újabb 20 kék garnéla maradt a nyakamon...
A két minihal, valószínűleg valamilyen kalászhal lesz egyszer. A felesleges mohák is csak be voltak dobva a kis kockaakváriumba a garnélákkal amik várták a sorsukat, de ezek szerint beleikráztak :)P1450336.JPG
 
Na így jár az ember ha mielőtt megszabadulna a garnéláktól még néhány napig tárolja őket.
Újabb 20 kék garnéla maradt a nyakamon...
A két minihal, valószínűleg valamilyen kalászhal lesz egyszer. A felesleges mohák is csak be voltak dobva a kis kockaakváriumba a garnélákkal amik várták a sorsukat, de ezek szerint beleikráztak :)View attachment 64885
Én is megszabadítanálak tőlük, elférnének a erdőbe.:D
 
látjátok a méreteket... ezek még 1,5mm-es kis pirinyók.
Jobb lett volna ha az anyukájukkal együtt távoznak. De mivel a kishalaknak is most marad a nanoakvárium ezek is elférnek ott.
Ha nagyon a terhedre vannak, mi szívesen megszabadítunk tőlük. ;) Úgyis új adag kellene, amit kinyírhatunk, a kékekkel eddig nem volt szerencsénk.
Én is megszabadítanálak tőlük, elférnének a erdőbe.:D
mindketten vadas garnélát nevelnétek belőlük? Elég jó állomány, nem biztos hogy be kéne keverni őket a turmixba.
Már most elég szép kékek, pedig még csak egy hetesek.
 
Back
Oldal tetejére