• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

A sok száz literes-neonhalas naplót úgysem lehet überelni. ;)
Zsolt meg csak érezze a törődést, még mindig nagyon jól mennek egymáshoz a bucék és a babaultik, szóval tessék minél több képet készíteni. :love:

Vele könnyű dolgod van, mert felismered, mi van a képein!
Az enyémhez azért nincsenek hozzászólások, mert nem is tudják pontosan, mit is látnak?:banghead:
 
Vele könnyű dolgod van, mert felismered, mi van a képein!
Az enyémhez azért nincsenek hozzászólások, mert nem is tudják pontosan, mit is látnak?:banghead:
Mostanában ritkán szólok hozzá a dolgokhoz. Itt is csak nem akartam kimaradni a jóból, plusz bettáról volt szó, amit nem tudok szó nélkül hagyni. :ROFLMAO: Azzal a "nincs hely- van hely" dologgal elültetted a bogarat a fülemben, mert ha lepakolom a terráriumokat az alsó polcra, akkor felülre még elférne néhány kocka... :whistle:
 
Igaz, Meskonak nem mindig lehet hinni, most kivetelesen igazat szolt. :devil:
Es 20, koszi! :D

Csak mert azt mondtam párszor, hogy "nem lesz több betta/akvárium", máris megbízhatatlan vagyok? :D

Lelkiismeret furdalásom van az off miatt. Szóval Zsolt, esetleg számíthatunk képes bemutatóra a fernekrők? Most azokra cuppantam rá.
 
Csak mert azt mondtam párszor, hogy "nem lesz több betta/akvárium", máris megbízhatatlan vagyok? :D

Lelkiismeret furdalásom van az off miatt. Szóval Zsolt, esetleg számíthatunk képes bemutatóra a fernekrők? Most azokra cuppantam rá.

nincs kép két hétig, mert már betelt a sok off miatt az erre szánt bejegyzések száma :p:p:p

tegnap Szmóki barátom meglepett kétféle crepidomanes-sel, ma meg megjött UK-ból néhány kis fissi csomag meg egy harmadik féle crepidomanes is. Úgyhogy most sajnálhatod a sok off-ot :D
 
Egyik hétköznap este asszem csüt-ön felkötözgettem az új növénykéimet.
Aki nem tudja én nem ragasztok, még ha kis növényekről is van szó ;)
Aki még nem rendelt külföldről ilyen spéci mohákat, most megnézheti az adagokat (bár ezek külön le lettek dumálva hogy nagy adagok legyenek...)
Butterfly moss:
P1450214.jpg
Fissidens micro:
P1450217.jpg
Fissidens mini taiwan:
P1450228.jpg
fissidens splachnobryoides
P1450223.jpg
Fis. Adianthoides
P1450236.jpg
Crepidomanes Grape leaf:
P1450240.jpg
Kaptam ajándékba valami buce-t de név nem volt hozzá. Viszont elég rendes adagot küldtek:
P1450246.jpg
@Szmóki barátomnál is jártam, akitől nem lehet üres kézzel eljönni (ezúton is köszönöm neki az ajándékokat).
Crepidomanes Vietnam:
P1450243.jpg
Grape leaf II: igen jól látjátok a fa fél oldalát az borítja be :)
P1450248.jpg
 
Ma viszont a víz feletti növényekkel kellett kicsit foglalkozni. Winter is coming - ahogy szokták volt mondani...
Úgyhogy az erkélyről elkezdtem bepakolni a növényeket.
Pluméria ment a pincébe. Tavaly egész jól átteleltek remélem idén is minden rendben lesz velük.
P1450281.jpg
Babér, citrom, lime és leander a szokásos helyére a lépcsőházba:
P1450279.jpg
Babért mint minden ősszel megnyírtam:
P1450269.jpg
Remélhetőleg nem nagyon kell vennem babérlevelet a közeljövőben :)
BTW - valaki tudja miért nem kapni boltban normális méretű babérleveleket?
Nekem elég kis cserépben van mégis méretes leveleket tudok szüretelni...
P1450270.jpg
Az indiai mandula - catappa idén duplázta magát. Most kapott egy nagyobb cserepet is. Remélem ezt nem veszi úgy hogy tavaszra kinőheti a lakást...
P1450274.jpg
P1450277.jpg
két fa akar lenni csak a kisebb elbújik a nagy mellett :)
P1450278.jpg
 
Back
Oldal tetejére