• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

Asszony is imádja, az az egyetlen amit mindig bele kell neki rakni. Nekem kicsit túl tömbszerű kövek ezek de a mintájuk nagyon pofás :) Megvan már a terv a következő elrendezésre?
 
Én tudom a siker titkát!
Halak tápoznak, és nemcsak belső szűrő gondoskodik a tisztaságról, figyel ott egy skimmer is!:D
 
Épp ajánlani akartam, hogy az Ecco Pro-t, amit elhoztam Neked anno és úgy is csak kihasználatlanul porosodik nálad valamelyik sarokban, nem eladó véletlenül? Átvenném tőled, a bettás alá tökéletes lenne.:love:
Tényleg, ott még nincs is skim!(n)
 
Épp ajánlani akartam, hogy az Ecco Pro-t, amit elhoztam Neked anno és úgy is csak kihasználatlanul porosodik nálad valamelyik sarokban, nem eladó véletlenül? Átvenném tőled, a bettás alá tökéletes lenne.:love:
Tényleg, ott még nincs is skim!(n)
Bettának nem kell szűrő, főleg nem külső... elviszi az áramlat.
Én boldog vagyok hogy porosodik otthon egy tartalékszűrő ;)
 
Vegyél neki egy 20-as, laposabb fajta akváriumot, és máris tied a 30-as. :D
Bár én most 10 literesekben tartom őket. Beúsznak bármekkora területet, nem lehet nekik amúgy sem elég nagy akváriumot venni.
 
És ezt pont Te mondod?:whistle:
Vennék én, de HOVÁ???????????????????(n)
Ezer hely van meg nalad ahova elferne. A napokban vege a hutesi idenynek. A hutokent uzemelo ecco a tied lehet. Mar ugy is van helyette mas K. Adriannak hala. Ki pucevalom es hadszolljon.
Szerk: elvegre Zsoltal karoltve viszitek a primet. Legenda rang, naplo nelkul.... Ez annak a jele, hogy a hsz-eitek szinte segitsegrol szoltak.
Ma meg nem dolgozok, igy gondoltam egyet es szetkapom most. Kiretkelem es viheted. Vagy ha nem surget az ido, hetvegen rad uszitom. Csoveket vegyel hozza.
 
Utoljára módosított:
Zsolti, ez a nem naplós topicod kezd hasonlítani Henrik barátunk naplóihoz, amiben bárki írhat bármiről!:love:
Köszi, hogy kiálltál mellettem, bár az enyém is inkább az antifotók gyűjteménye, csak @kmisi iránti tiszteletem és Henrik nyaggatásának engedve szakítottam évtizedes naplótlanságommal.
Azóta @viktorlantos szünetet is rendelt el a Hónap akváriuma a fórumtagok szavazata alapján játékban, amióta az ilyen legendák is veszélyes naplózásba kezdtek.:ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére