• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

mivel nem nagyon látom mostanában az akváriumokat (mikor megyek még nincs világítás, mikor hazaérek már alszanak a halak, garnélák) így igazi nyári uborkaszezonra való tekintettel egy kép az indiai mandulafáról...
Évek óta elvolt egy száron a néhány levél, de idén kapott eggyel nagyobb cserepet a két kis növendék. Ennek örömére az egyik meg is halt, a másik viszont úgy döntött hogy ideje fává változni és elkezdett elágazó lombot hozni. Most olyan 160-170cm magas, de ha így folytatja szépen ki fogna nőni az erkélyt/lakást.
48488906241_7b66392987_c.jpgP1490846 by Zsolt, on Flickr
48488906491_c29f33858d_c.jpgP1490841 by Zsolt, on Flickr
 
Kellemes vasárnapot kívánok mindenkinek egy csokor Panda garra-val :D
48566503112_eb18ef1f10_c.jpgP1500084 by Zsolt, on Flickr
48566503197_d155726465_c.jpgP1500034 by Zsolt, on Flickr
Továbbra is kedvenceim... Nagy kedvenceim, mindig mozognak, szeretnek bandázni, de nem agresszívek. Bár szeretnek kikukucskálni az akváriumból de ha nincs peremig töltve az akvárium akkor nem ugranak ki (max 'derékig' másznak vízszint fölé).
Ha valaki szerethető, egyéniség halat szeretne vegyen belőle néhányat ;)
 
Kellemes vasárnapot kívánok mindenkinek egy csokor Panda garra-val :D
View attachment 79972P1500084 by Zsolt, on Flickr
View attachment 79973P1500034 by Zsolt, on Flickr
Továbbra is kedvenceim... Nagy kedvenceim, mindig mozognak, szeretnek bandázni, de nem agresszívek. Bár szeretnek kikukucskálni az akváriumból de ha nincs peremig töltve az akvárium akkor nem ugranak ki (max 'derékig' másznak vízszint fölé).
Ha valaki szerethető, egyéniség halat szeretne vegyen belőle néhányat ;)
elmondottak szerint érthetetlen számomra, a vállfaj garra ruffa az sokkal agresszívebb, főleg ha kaja van a közelben! tapasztalat! de nagyon jó kis takarítő brigád!
 
egy kép az indiai mandulafáról...
Évek óta elvolt egy száron a néhány levél, de idén kapott eggyel nagyobb cserepet a két kis növendék. Ennek örömére az egyik meg is halt, a másik viszont úgy döntött hogy ideje fává változni és elkezdett elágazó lombot hozni. Most olyan 160-170cm magas, de ha így folytatja szépen ki fogna nőni az erkélyt/lakást.
View attachment 79664P1490846 by Zsolt, on Flickr
View attachment 79665P1490841 by Zsolt, on Flickr
Mikor lesz a levélszüret? Ennek akkora lepedő egy levele, hogy végigérne az akváriumomon és egy jó ideig boldogan falatozhatnának belőle a garnéláim?
Online licit?:unsure:
Biztosan nevezek!
 
Mikor lesz a levélszüret? Ennek akkora lepedő egy levele, hogy végigérne az akváriumomon és egy jó ideig boldogan falatozhatnának belőle a garnéláim?
Online licit?:unsure:
Biztosan nevezek!
a lehullott leveleit szoktam csak begyűjteni. De már alig használom, múltkor is Szmókinál kötött ki egy nagy adag levél.
Mivel most egyre szélesebb a 'lomb' már agyalok hogy hol és hogy tudom majd átteleltetni. Úgyhogy még lehet kénytelen leszek metszeni a levelekből is :(
Egyébként nem olyan nagyok a levelek... 'csak' 30-40centisek :D

szerk: @star67 gyorsan csináltam is képet neked.
P1500085.jpgP1500086.jpg
 
Utoljára módosított:
Kellemes vasárnapot kívánok mindenkinek egy csokor Panda garra-val :D
View attachment 79972P1500084 by Zsolt, on Flickr
View attachment 79973P1500034 by Zsolt, on Flickr
Továbbra is kedvenceim... Nagy kedvenceim, mindig mozognak, szeretnek bandázni, de nem agresszívek. Bár szeretnek kikukucskálni az akváriumból de ha nincs peremig töltve az akvárium akkor nem ugranak ki (max 'derékig' másznak vízszint fölé).
Ha valaki szerethető, egyéniség halat szeretne vegyen belőle néhányat ;)
ezeket nem is lattam. Vagy ezek a darazsgebdid csak nem lattam meg has oldalrol?
 
Na, de mégis, mennyire hosszú ez a bizonyos lista?
Ha fel akarnék kerülni rá, most hányas sorszámot kapnék?:unsure:
Bár én inkább a kész, leszüretelt levelekre pályázom, a növényeket is olyan megbízhatóan szaporítom, mint a garnélákat: se fény, se táp. Nálam örökké ilyen bébi mandulafa maradna.😬
Lehet, bonsaijoznom kellene inkább?🤣
 
Back
Oldal tetejére