• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

star67

Legenda
Mesélj! Ellenálltál ma a kísértésnek, vagy engedtél a csábításnak és újabb kincsekkel bővült a mindenféléd?
Lassan egy hónapja nem hallottunk a kis rákcsemetékről, meg a titokzatos halacskákról, pedig mindkettő sikeréért szorítunk neked!

ezsolt80

Legenda
Mesélj! Ellenálltál ma a kísértésnek, vagy engedtél a csábításnak és újabb kincsekkel bővült a mindenféléd?
Lassan egy hónapja nem hallottunk a kis rákcsemetékről, meg a titokzatos halacskákról, pedig mindkettő sikeréért szorítunk neked!
nincs semmi, most kicsit fontosabbak a való világban lévő dolgaim.
De köszönöm az érdeklődést. Ellenálltam, csak egy páfrányt vettem ma.
Rákok szépen nőnek, jó nagy k*csögök, van néhány fél ollós is, gondolom próbálgatják az erejüket meg a sorrendet felállítani maguk között. Kicsit kicsi már nekik a hely. De ha jön a jobb idő mennek a dézsába az erkélyen. Azt majd meglátjuk azt a kiképzést hogy bírják.
Titokzatos halak, gondolom a neonrazbórák... ők most költöztek át a nagyobb akváriumba, mert szépen nőnek és kicsi volt már nekik a másik akvárium. Érdekes módon mind a 20an megvannak. Egy sem hullott el azóta hogy hoztam őket. Szerencsére nem vált be Adrián jóslata a beesett hasukról :D

Oldal tetejére