• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

noh, ez a terrapláza nem volt az igazi...
De kár lett volna kihagyni.
Végre lett néhány diminutus-om. Igaz még olyan csöppek hogy nem lehet tudni a nemüket, így hoztam négyet, csak lesz köztük lány.
P1460537.jpg
Hoztam még egy buce-t meg két bolbitist:
P1460535.jpg
és hogy ne csak a víz alatti világ növekedjen, néhány tillandsia:
(@star67 , kicsit hasonló az ízlésünk, ahogy elnéztem a te választásaidat :D )
P1460538.jpg
 
Kíváncsi leszek, Zsuzsiék mikre csaptak le, vicces lenne, ha ők is ezeket vették volna!
Tőlem a rózsaszín virágút a lányom egyből lenyúlta a rózsaszín bettája mellé.:p

És mi lesz, ha mind a négy rákocskád lány lesz?:love:

A difformisokkal is szemeztem, de inkább crypto needle leafre hajtottam, amit végül nem is találtam, buce meg már nem fér több hozzám.
Nagyok szépek a te szerzeményeid is, ráadásul nálad meg is fognak maradni.:)
 
Kíváncsi leszek, Zsuzsiék mikre csaptak le, vicces lenne, ha ők is ezeket vették volna!
Tőlem a rózsaszín virágút a lányom egyből lenyúlta a rózsaszín bettája mellé.:p

És mi lesz, ha mind a négy rákocskád lány lesz?:love:

A difformisokkal is szemeztem, de inkább crypto needle leafre hajtottam, amit végül nem is találtam, buce meg már nem fér több hozzám.
Nagyok szépek a te szerzeményeid is, ráadásul nálad meg is fognak maradni.:)
egy fiú van már itthon egy jó ideje. Ha mind a négy mostani lány, akkor baromi jó éjszakái lesznek a srácnak ;)
 
egy fiú van már itthon egy jó ideje. Ha mind a négy mostani lány, akkor baromi jó éjszakái lesznek a srácnak ;)
Te meg majd nem tudsz rendesen pihenni a hancúrozásuk miatt.

Amúgy Te hogyan fogod rögzíteni a növényeket, harisnyával vagy ragasztod?
 
Te meg majd nem tudsz rendesen pihenni a hancúrozásuk miatt.

Amúgy Te hogyan fogod rögzíteni a növényeket, harisnyával vagy ragasztod?
hogy a mit és mivel?
a Tillandsiákat?
Én ragasztó ellenes vagyok. Ezek élőlények. Mindig rosszul vagyok mikor barkácsáruházakban látom a ragasztott/festett növényeket.
Mi kötözve van a fára az marad azon. Ami meg csak úgy van szépen rá lesz ültetve egy vasfára, az lesz a 'cserép'. De ha mindenképp rögzíteni kell akkor kötözném.
 
Az eladónő mondta, hogy damil nem jó, mert elvágja.
Ragasztani lehet a hobbi ragasztópisztollyal vagy harisnyából vágni egy csíkot, azzal kötözni pl. a fára, ahogy nála is.
 
Láttad a kis cserepes 2-3 leveles mandula fácskákat?
szmókinál láttam asszem két kis fát, csak nem volt időnk beszélgetni. De nem nézegettem, nekem van saját :D Mennyiért vesztegették?
nem is damillal gondoltam kötni, de a harisnyára nem gondoltam volna. Inkább valami természetes anyagú madzagra. A ragasztópisztolyt meghagyom a szadistáknak. Biztos külön jót is tesz a növénynek a forró ragasztó...
 
Meg sem mertem kérdezni az árát.

A ragasztóba nem forrón kell belenyomni, kicsit hűteni kell előtte.
Amúgy a harisnyacsíkról azt hittem raffia, akkor magyarázta el, hogy ez mi is valójában.
 
Meg sem mertem kérdezni az árát.

A ragasztóba nem forrón kell belenyomni, kicsit hűteni kell előtte.
Amúgy a harisnyacsíkról azt hittem raffia, akkor magyarázta el, hogy ez mi is valójában.
mindegy, mindenki használjon ragasztót ha akar. Én még mohát sem ragasztok. Maradok vegyianyag mentes :)
De mivel vannak szép vasfáim ezért csak ráültetem. Így könnyen tudom locsolni is őket. Vagy spriccelem vagy csak bedobom a növényeket 1-2percre az egyik akváriumba őket, nincs gond hogy rögzítve vannak ;)
 
na még délután megejtettem a vízcseréket, és kipecáztam a 'selejtes' piros garnikat.
Mivel öt után meguntam az egyesével keresgélést (úgysincs nagy különbség az állományban - a néhány hibás már nincs bent, a nagyon pirosból meg csak néhány van azokat messziről látom és elkerülöm hálóval) ezért csak merítés lett.
Ebből:
P1460540.jpg
ez került ki:
P1460542.jpg
Meg tegnap merítettem néhány guppit is a kerti tóból. Még mindig ott vannak szegények :( Igaz fűtést és kaját kapnak, de szűrés és vízforgatás már nem megy, úgyhogy jó büdös zaccos a vizük. Remélem a héten nővéremék megoldják a dolgot.
Vakuval:
P1460543.jpg
Vaku nélkül
P1460547.jpg
 
na még délután megejtettem a vízcseréket, és kipecáztam a 'selejtes' piros garnikat.
Mivel öt után meguntam az egyesével keresgélést (úgysincs nagy különbség az állományban - a néhány hibás már nincs bent, a nagyon pirosból meg csak néhány van azokat messziről látom és elkerülöm hálóval) ezért csak merítés lett.
Ebből:
View attachment 68726
ez került ki:
View attachment 68727
Meg tegnap merítettem néhány guppit is a kerti tóból. Még mindig ott vannak szegények :( Igaz fűtést és kaját kapnak, de szűrés és vízforgatás már nem megy, úgyhogy jó büdös zaccos a vizük. Remélem a héten nővéremék megoldják a dolgot.
Vakuval:
View attachment 68728
Vaku nélkül
View attachment 68729

Hallod ezek a kiszelektált pirosak?? Ha az összes pirosam szinét össze adnám akkor se kapnél ilyen pirosat mint ezek[emoji53][emoji2]
 
Hallod ezek a kiszelektált pirosak?? Ha az összes pirosam szinét össze adnám akkor se kapnél ilyen pirosat mint ezek[emoji53][emoji2]
nem nagyon volt mit szelektálni, viszont sokan vannak így ezek kerülnek a levesbe :D
 
Back
Oldal tetejére