• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ez milyen hal?

még véletlenül sem Oto:)
de legalább algaevőt kaptál :)
És ilyenkor mi a teendő? Mert úgy rendeltem, nem akváriumból választottam ki, még csak nem is én vettem át, hanem úgy küldtem el valakit érte, mert ha én meglátom ezeket át se veszem. Azt még valahogy lenyeltem volna ha Affinis helyett Vittatus-t kapok, ha Macrospilus lett volna talán megtartom, de hogy már ott elbaltázzák, hogy még csak nem is Otocinclus?!

Ancistrus sp.
És tényleg, köszönöm, már tudom mit reklamáljak a telefonba! :D
 
És ilyenkor mi a teendő? Mert úgy rendeltem, nem akváriumból választottam ki, még csak nem is én vettem át, hanem úgy küldtem el valakit érte, mert ha én meglátom ezeket át se veszem. Azt még valahogy lenyeltem volna ha Affinis helyett Vittatus-t kapok, ha Macrospilus lett volna talán megtartom, de hogy már ott elbaltázzák, hogy még csak nem is Otocinclus?!


És tényleg, köszönöm, már tudom mit reklamáljak a telefonba! :D
leginkább zacskózd be őket és vidd vissza...
 
És ilyenkor mi a teendő? Mert úgy rendeltem, nem akváriumból választottam ki, még csak nem is én vettem át, hanem úgy küldtem el valakit érte, mert ha én meglátom ezeket át se veszem. Azt még valahogy lenyeltem volna ha Affinis helyett Vittatus-t kapok, ha Macrospilus lett volna talán megtartom, de hogy már ott elbaltázzák, hogy még csak nem is Otocinclus?!


És tényleg, köszönöm, már tudom mit reklamáljak a telefonba! :D
leginkább zacskózd be őket és vidd vissza...
és kérjél panasz könyvet. Ha nincs, mond meg nekik hogy feljelented őket a fogyasztóvédelemnél, és lehet hogy ingyen megkapod a otokat.:)
 
ebből látszik mennyire jó ismerik a boltban a halakat. Legalább le googlezta volna.:)
Na, kiderültek a dolgok. A csaj 2 hete dolgozik ott, ma szabin van a tulaj, de megesküdött nekem telefonba, hogy az Otoim náluk vannak, csak a csaj adott rosszat. Visszavitetem.

Már csak az lesz a poén, ha a csaj közben eladja az Otoimat Anciként 490-ért darabját.
 
Sziasztok!

Képpel sajnos nem tudok szolgálni, de nem rég láttam az állatkereskedésben egy apró kb másfél centis halat, vékony ezüstös testű és élén kék szemű. Esetleg valaki be tudja azonosítani, hogy milyen fajta lehet? Én már mindenhogy kerestem neten de nem találok róla infót. :/

Valami ilyesmi volt de ez egy pseu. signifer, az pedig nagyra nő...

Pacific-Signifer-Blue-Eye-Rainbowfish-2.jpg
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Képpel sajnos nem tudok szolgálni, de nem rég láttam az állatkereskedésben egy apró kb másfél centis halat, vékony ezüstös testű és élén kék szemű. Esetleg valaki be tudja azonosítani, hogy milyen fajta lehet? Én már mindenhogy kerestem neten de nem találok róla infót. :/
Talán ez?

Brevibora-dorsiocellata-ER-w.png
Brevibora dorsiocellata
 
Sziasztok!

Képpel sajnos nem tudok szolgálni, de nem rég láttam az állatkereskedésben egy apró kb másfél centis halat, vékony ezüstös testű és élén kék szemű. Esetleg valaki be tudja azonosítani, hogy milyen fajta lehet? Én már mindenhogy kerestem neten de nem találok róla infót. :/

Valami ilyesmi volt de ez egy pseu. signifer, az pedig nagyra nő...

View attachment 56820
Tipp:
Fénylőszemű priapella
 
még egy tipp eszembe jutott, de az nem a képen lévő hal viszont leírás illik rá: Poropanchax normani
 
O lesz az... vajon tarthato garnelakkal? Allitolag kicsik maradnak kb mint a borarasok.
@kmisi linkelt leírást...

Táplálék:
Elsősorban vízi gerinctelen jellegű. Akváriumban elfogad mindent ami befér a szájába, a szárított, a fagyasztott és az élő ételeket is.

Szóval ne lepődj meg ha egy garnélaláb lóg ki a szájából :)
De kb. szerintem ez minden halra igaz. Csinálj dzsungelt és mindig lesznek felnővő garnélák.
 
@kmisi linkelt leírást...

Táplálék:
Elsősorban vízi gerinctelen jellegű. Akváriumban elfogad mindent ami befér a szájába, a szárított, a fagyasztott és az élő ételeket is.

Szóval ne lepődj meg ha egy garnélaláb lóg ki a szájából :)
De kb. szerintem ez minden halra igaz. Csinálj dzsungelt és mindig lesznek felnővő garnélák.
Akkor proba cseresznye. Annyira megfogtak a kek szemeikkel. :)
 
Back
Oldal tetejére