• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Események 2019 II. félév - Green Aqua

viktorlantos

Alapító
Admin
Bár most még javában a nyaralásokra és a jól megérdemelt szabikra készülünk, de az év második felében sem tervezzük megúszósra a hónapokat.

Korábban már volt szó egy Josh Sim workshopról, amit azóta tovább szerveztünk és várhatóan 2 eseményen is főszerepet játszik majd nálunk.
Lesz egy prezentációs nap, ami kifejezetten a versenyzésről szól majd. IAPLC és társai. Hogyan legyél atombomba. Ez kifejezetten várom :)
És természetesen lesz egy építős nap vele.

Ezen kívül amit most látunk:
  • Szervezünk egy Chris Lukhaup eseményt
  • Év végére igyekszünk idecsalni Oliver Knott-ot. Szóbeli igéretet már kaptunk a menedzsmenttől.
  • Ősszel szervezésben van egy ITAU (olasz elit aquascaping) workshop

Unatkozni nem fogunk :) Az események véglegesítése után saját topikot kapnak.
 
Bár most még javában a nyaralásokra és a jól megérdemelt szabikra készülünk, de az év második felében sem tervezzük megúszósra a hónapokat.

Korábban már volt szó egy Josh Sim workshopról, amit azóta tovább szerveztünk és várhatóan 2 eseményen is főszerepet játszik majd nálunk.
Lesz egy prezentációs nap, ami kifejezetten a versenyzésről szól majd. IAPLC és társai. Hogyan legyél atombomba. Ez kifejezetten várom :)
És természetesen lesz egy építős nap vele.

Ezen kívül amit most látunk:
  • Szervezünk egy Chris Lukhaup eseményt
  • Év végére igyekszünk idecsalni Oliver Knott-ot. Szóbeli igéretet már kaptunk a menedzsmenttől.
  • Ősszel szervezésben van egy ITAU (olasz elit aquascaping) workshop
Unatkozni nem fogunk :) Az események véglegesítése után saját topikot kapnak.
Az igencsak megkésett HAC díjátadót szeptemberben még nem is említetted.... :( - Vagy végül akkor sem lesz, mert Patrik(kuchi) mégsem tud jönni?:oops:
 
Az igencsak megkésett HAC díjátadót szeptemberben még nem is említetted.... :( - Vagy végül akkor sem lesz, mert Patrik(kuchi) mégsem tud jönni?:oops:

Amennyire én tudom az esemeny meg lesz tartva.
Ha ezen kívül van más nagyar vonatkozású ötlet, igény a masodik félévre ide jöhet :) fent csak a külföldi programokat listáztam
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére